dodano: 2019-09-12 06:00:07
PC

System Shock 3 - Analiza krótkiej zajawki rozgrywki z pre-alphy

Autor: AnoX
System Shock 3 - Analiza krótkiej zajawki rozgrywki z pre-alphy
12°
0

System Shock 3 doczekał się wczoraj wieczorem publikacji pierwszej zajawki, będącej krótkim zwiastunem z rozgrywki nadchodzącej odsłony. Zapraszamy do krótkiej analizy!
 
Niespodziewanie OtherSide Entertainment udostępniło ekskluzywnie zupełnie nowy materiał z trzeciej części System Shocka, który nie tylko powraca, ale także może to zrobić w spektakularny sposób.  
 
Shodan zdecydowanie w ostatnim czasie narozrabiała, w efekcie czego trafiły do miejsca wypełnionego różnorodnymi zagrożeniami, kierowanymi przez agresywną sztuczną inteligencję. Zarówno potwory, roboty i maszyny jak również hybrydy będą stanowić dla nas nie lada zagrożenie.
 
Creature in the Well, czyli hack and slash z pinballem już na rynku!
 
Nowy zwiastun posiada wyrazistą oraz nieźle nas straszącą muzykę, która jeszcze mocniej podbija to co możemy zobaczyć. Masa leżących w różnych miejscach ciał, często rozczłonkowanych i porozrzucanych, które niekiedy stają się częścią maszyn czy całych systemów. Z resztą ciała włożone w dużej folii ewidentnie stanowią część czegoś więcej.
 
Sceny są niekiedy naprawdę brutalne, a i odgłosy potwierdzają, jak nasza główna przeciwniczka zamierza bezlitośnie traktować ludzkość i jej ewentualny los. Jej zdaniem zbliżającą się zagładę....
 
Gęstej atmosferze niestety w tej wersji nie towarzyszy odpowiedni poziom graficzny, który po prostu musi wyraźnie wzrosnąć, ponieważ remake "Jedynki" mógł się pochwalić podobnym poziomem. Oby faktycznie pełna wersja stała na solidnej półce, ponieważ wobec hitów może to być bardzo blady występ.
 
System Shock 3 nie ma wciąż daty premiery.
 
Strona gry
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama