dodano: 2020-05-22 19:00:02

Tajemnicza gra od studia Frogwares. Czyżby kolejna przygodowa z serii Sherlock Holmes?

Tajemnicza gra od studia Frogwares. Czyżby kolejna przygodowa z serii Sherlock Holmes?
14°
0

Forgwares, studio przede wszystkim znane z serii gier o przygodach detektywa Sherlocka Holmesa, dziś pokazało tajemniczą grafikę. Będzie nowa gra. Jaka?
 
Dziś obchodzimy Dzień Sherlocka Holmesa, sławnego detektywa z kart powieści Arthura Conan Doyle'a i bohatera cyklu przygodowych gier detektywistycznych autorstwa ukraińskiego studia Frogwares. Dziś ów deweloper na swoim profilu na Facebooku, zaprezentował tajemniczą grafikę i zapowiedź kolejnej gry. Jakiej? Trudno powiedzieć.
 
Sherlock Holmes: Crimes & Punishments (Zbrodnia i Kara) - poradnik
 
Nie wiemy bowiem, czy przy okazji dzisiejszego święta będzie to kolejna gra z cyklu Sherlock Holmes, w  której po raz kolejny zmierzymy się w umysłowymi wyzwaniami. A może będzie to jakaś kontynuacja detektywistycznego The Sinking City, gry równie przygodowej, co i mrocznej, której recenzję znajdziecie na łamach naszego serwisu. A może będzie to jednak zupełnie inny tytuł, choć miejmy nadzieję, utrzymany w podobnym detektywistycznym klimacie. 
 
Zanim Frogwares uchyli rąbek tajemnicy nieco mocniej, zapraszamy Was do naszego działu recenzji, gdzie znajdziecie teksty opisujące kilka przygodówek z cyklu Sherlock Holmes, ale nie tylko. Nie zapominajcie także o dziale poradników/solucji, gdzie znajdziecie dokładny opis przejściu wielu przygodowych produkcji i wiele więcej, także tych stworzonych przez studio Frogwares.
 
Czekamy zatem na więcej informacji na temat tajemniczej gry. Jeśli takowe się pojawią, oczywiście Was poinformujemy. 
 
Strona Frogwares
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama