dodano: 2019-01-14 18:00:02
PCPS4PS4 PROXONE

Tales of the Neon Sea dostępne na Steam w wersji demonstracyjnej

Autor: agusia16
Tales of the Neon Sea dostępne na Steam w wersji demonstracyjnej
0

Tales of the Neon Sea, cyberpunkowa a zarazem klasyczna przygodówka niezależnego studia Palm Pioneer i Zodiac Interactive dostępna na Steam w wersji demonstracyjnej.
 
Tales of the Neon Sea, którego jak wspominałam wydaniem zajęło się Zodiac Interactive, dystrybutor wciągającej przygodówki - logicznej Iris.Fall, to gra w której przejmiemy kontrolę nad prywatnym detektywem, weteranem w swoim fachu, który po latach frustracji spędza czas w stanie nietrzeźwości, przyjmując jakieś drobne sprawy, by dorobić do emerytury. Monotonne, pijackie życie zostaje przerwane gdy mężczyzna uwikłany zostaje w sprawę zaginionej osoby, która może być kluczem do wyśledzenia i schwytania zabójcy, który dawno temu uniknął sprawiedliwości. Nasz bohater musi zatem odblokować swoje wspomnienia, poznać prawdę i poradzić sobie z falą konspiracji, która opanowuje miasto.
 
Iris.Fall - recenzja
 
Projekt, o którym wspominaliśmy Wam już na łamach naszego serwisu, choćby miedzy innymi tutaj, to przygoda wykonana w pikselowym stylu graficznym retro, w cyberpunkowej rzeczywistości, łączącej klasyczne rozwiązania przygodowe z fabułą pełną tajemnic i intryg oraz rozgrywką skupiającą się na licznych łamigłówkach.
 
Tales of the Neon Sea zadebiutuje na PC na platformach Windows, a także na konsolach w tym roku. Póki co można testować tytuł w wersji demo, dostępnej na platformie firmy Valve.

Karta gry na Steam - pobierze wersję demo

Odwiedź stronę gry


Komentarze (0):
Reklama