dodano: 2019-11-18 20:00:12
PCPS4PS4 PRO

Tamarin, urocza platformówka z uroczą małpką zadebiutuje na Xbox One

Autor: agusia16
Tamarin, urocza platformówka z uroczą małpką zadebiutuje na Xbox One
15°
0

Tamarin, urocza platformówka przygodowa, z równie uroczą małpką, stworzona przez niezależne studio Chameleon Games, zadebiutuje także na konsoli Xbox One.
 
Tamarin, przeuroczej graficznie produkcji platformowej 3D, rozgrywającej się w przepięknej nordyckiej scenerii, mieliśmy przyjemność pisać już na łamach naszego serwisu, informując, iż gra zadebiutuje na platformach PC oraz na konsolach PlayStation 4. Dziś niesiemy dobrą wiadomość dla posiadaczy platformy Xbox One, gdyż Tamarin, będzie na niej także dostępna. 
 
Tamarin, wdzięczna przygodówka platformowa akcji zadebiutuje latem
 
Reżyserem tej stworzonej dla każdej grupy wiekowej produkcji, jest Omar Sawi, który wraz z grupą ze studia Rare, współtworzyli przepiękny świat Tamarina. Projektant postaci Banjo-Kazooie, Steve Mayles, pomógł stworzyć kultowe nowe tamaryny, Diddy Kong i projektant Battletoads Kev Bayliss, są twórcami koncepcji postaci. Artysta z Donkey Kong 64 Richard Vaucher odpowiada za produkcję artystyczną. David Wise, kompozytor z Donkey Kong Country i Starfox Adventures to piękna i klimatyczna ścieżka dźwiękowa, którą uzupełniają efekty dźwiękowe weterana gier akcji Graeme Norgate ( GoldenEye 007, Jet Force Gemini, Killer Instinct ).
 
Tamarin do gra, którą łączy klasyczne platformówki 3D ze strzelankami, w której wcielając się w sympatyczną małpkę, skaczemy, podróżujemy przez pustynię północną, przez lasy, fiordy i góry. Ścigamy tajemnicze elektryczne świetliki, poznajemy świat tańczących mrówek, ratujemy ptaki i przywracamy niegdyś naturalne środowisko tamaryn. Celem naszej małpki jest ratowanie natury przed ingerencją wielkich, stale rosnących owadów. 
 
- Dzięki Tamarin chciałem stworzyć grę, która będzie zarówno zabawna, jak i mówi coś ważnego - powiedział Omar Sawi, założyciel Chameleon Games - Ekosystem naszej planety stoi przed najpoważniejszymi wyzwaniami, jakie kiedykolwiek miał, a ja chciałem stworzyć ekscytującą i zachęcającą grę, która dotrze do sedna tego problemu. Wprowadzając ją na konsolę Xbox One, będziemy mogli przedstawić Tamarina zupełnie nowej publiczności, co jest dobre nie tylko dla nas, Chameleon Games, ale dla każdego, kto dba o tę piękną planetę
 
Tamarin w wersji na komputery osobiste PC oraz PlayStation 4 i Pro zadebiutuje nie latem, w czwartym kwartale tego roku. Zaś premiera Tamarin na konsole Xbox One przewidziana jest na rok 2020. 
 
Odwiedź stronę oficjalną
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (0):
Reklama
Reklama