dodano: 2020-01-13 21:35:02

TCL przedstawił nową generację technologii. Oto Vidrian Mini-LED

Autor: AnoX
TCL przedstawił nową generację technologii. Oto Vidrian Mini-LED
25°
2

Technologia Mini-LED ma wznieść obraz między innymi w telewizorach na jeszcze wyższy poziom, o czym przekonać się można na podstawie nowej generacji od TCL.
 
TCL zaprezentowało zupełnie nową technologię wyświetlania obrazu znaną jako Vidrian™ Mini-LED, za sprawą której urządzenia firmy będą oferować jeszcze wyższą jakość obrazu.
 
To pierwsze tego typu rozwiązanie mające dostarczać nowe metody podświetlania obrazu bazujących na tysiącach mini żarówek ledowych, co w ramach sfer i ma dostarczyć nam krystalicznie czyste podłoże. 
 
Kolejne problemy filmu Uncharted. 7. reżyser dowiezie film?
 
Ponadto liczyć możemy także na wyśmienity poziom kontrastu, jasności oraz stabilnej i co szczególnie ważne - długotrwałej wytrzymałości podczas intensywnych sesji oglądania. To wszystko będziemy mogli sprawdzić w modelach posługujących się rozdzielczością 8K oraz jakością znakomitą zarówno w ciągu dnia jak i w nocy.
 
Obecnie spora ilość wyświetlaczy z czasem powoli zaczyna tracić na jakości, w przypadku tej technologii klienci będą mogli być spokojni o komfort i jakość przez długi, długi czas.
 
Szykowane modele 65, 75 i więcej cali zaoferują nam wyśmienitą precyzję oraz doznania, które wzniosą urządzenia na jeszcze wyższy poziom.
 
- Wierzymy, że technologia Mini-LED będzie kształtowała najbliższą przyszłość branży, dlatego TCL podjęło już pionierskie działania, wprowadzając ją do swoich telewizorów – powiedział Kevin Wang, Prezes TCL Industrial Holdings i TCL Electronics. - Ponieważ TCL nieustannie dąży do zapewnienia widzom na całym świecie coraz lepszych doświadczeń wizualnych, w tym roku jako pierwsi na świecie wprowadzamy technologię Vidrian Mini-LED. - 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar karas
dodano: 2020-01-15 13:59:52

Czekam aż te modele TCL będą do obejrzenia w sklepach, fajnie że nie stoją w miejscu tylko ciągle coś nowego dopracowuja, żeby się liczyć w tej branży trzeba być na bieżąco a nawet krok do przodu

avatar robusto
dodano: 2020-01-14 17:55:12

TCL zaskakuje, co chwilę jakieś nowości prezentują i powoli zostawiają konkurencję w tyle, a już na pewno pod względem stosunku jakości do ceny

Reklama
Reklama