dodano: 2021-04-16 15:45:01

TCL Seria C wprowadza 3 ciekawe telewizory - C72, C72+ i C82

Autor: AnoX
TCL Seria C wprowadza 3 ciekawe telewizory - C72, C72+ i C82
18°
0

TCL Seria C to nowa seria telewizorów zapewniającej nowe doznania dla użytkowników w 2021. Co oferują C72, C72+ i C82?

Wspomniane modele stawiają na zastosowanie kilku aspektów, technologii Quantum Dot, szerokiego pokrycia palet barw czy też wykorzystanie sztucznej inteligencji oraz AiPQ. Telewizory doczekało się bezramkowego frontu z ultracienką i efektownie prezentującą się konstrukcją. Tegoroczne modele bazowo obsługują Android TV 11 oraz Asystenta Google, otrzymując wsparcie dla dwóch kolejnych "dużych" wersji systemu. Sprzęty obsługiwać będą sterowanie głosowe Hands-Free.

C72, 72+ i 82 korzystają również z technologii TCL Mini-LED z miniaturowymi diodami LED zapewniającymi lepszą jasność oraz realistyczne odwzorowanie, uzyskiwane także poprzez HDR, zapewniające doskonały kontrast, głębię oraz szczegółowość.

tcl-c72

C72

Telewizor C82 stawia na 4K HDR Premium z doskonałą jakością, wysoką jasnością oraz żywymi kolorami. W przypadku C72 i C72+ mówimy o 4K HDR Pro z technologią Quantum Dot dostarczą atrakcyjne parametry wizualne oraz odwzorowanie najdrobniejszych detali. Oba modele doczekały się także odświeżania natywnego na poziomie 100 Hz, co z pewnością docenią, gracze oraz wielbiciele sportu czy filmów wypełnionych akcją.

C72 (widoczny na powyższej grafice) korzysta także z Motion Clarity upłynniający obraz oraz odwzorowanie ruchu, radząc sobie także z różnymi standardami HDR (wszystkie omawiane dziś modele radzą sobie z tę kwestią).

Gracze najmocniej docenią w C72 funkcje Game Master: HDMI 2.1 i ALLM, optymalizujących opóźnienie i dobór parametrów. W C82 i C72+ możemy liczyć nawet na Game Master Pro z obsługą nowego standardu HDMI 2.1 48 Gbps z odświeżaniem do 120 klatek na sekundę oraz wsparciem dla VRR (eliminowanie drgania i rozrywana się obrazu).

tcl-c72-plusC72+ 

Inżynierzy wraz z systemami ONKYO i Dolby Atmos gwarantują dobrej jakości dźwięk z atrakcyjnym kątem czystości i precyzji dialogów, dźwięku oraz muzyki, oddając charakterystykę niedostępną inaczej w naszym domu.

W C82 znajdziemy również szerokokątną kamerę Full HD, która poszerza możliwości urządzenia, świetnie współpracując z Google Duo.

Za 55C82 przyjdzie zainteresowanym zapłacić 5999 PLN, a za 65C82 kwotę 7999 PLN.

tcl-ts8132 

TCL TS8132

Zapowiedziano także soundbar TCL TS8132 kontynuujący udaną serię Dolby Atmos, oferują 3.1.2 kanałowy sprzęt z optymalizacją na strumieniową treść i uzyskanie w jej ramach wysokiego poziomu dźwięku. Kompaktowa, elegancka konstrukcja dobrze będzie się prezentować z subwooferem w naszym salonie.

Sprzęt na wbudowanego Chromecasta wspierającego asystentów głosowych (Asystent Google, Apple AirPlay i Amazon Alexa) oraz obsługuje eARC w HDMI.

 

Apetyt na sport, gry i rozrywkę online będzie nadal wzrastał. Klienci chcą lepszych produktów, ponieważ spędzają więcej czasu w domu i korzystają z coraz lepszej jakości treści. Wyświetlacze QLED i Mini LED o dużych przekątnych, pracujące w rozdzielczości 4K i wpierające technologie Smart TV oraz AI – to najważniejsze oczekiwania naszych klientów. Z dumą mogę powiedzieć, że nowa gama produktów TCL jest odpowiedzią na nie i gwarantuje wspaniałe doświadczenie podczas oglądania. I to wszystko w przystępnej cenie –  mówi Jayway Peng, Dyrektor Generalny TCL Polska.

 

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama