dodano: 2022-06-22 22:00:01
PC

The Abandoned Planet, retro przygodówka od twórców Dexter Stardust ma swoje miejsce na Steam

The Abandoned Planet, retro przygodówka od twórców Dexter Stardust ma swoje miejsce na Steam
15°
0

The Abandoned Planet, retro przygodówka od twórców Dexter Stardust, studia Dexter Team Games ma swoje miejsce na platformie Steam. Ma też wideo zapowiedź.

Studio Dexter Team Games pracuje nad kolejną grą przygodową, tym razem w retro pikselowej grafice, ale podobnie jak i poprzednia gra, utrzymanej w tematyce kosmicznej. Gra nosi tytuł The Abandoned Planet i ma już swoją kartę na Steam. 

Zapoznaj się także z: Uncharted, film ma datę premiery na amerykańskim Netfliksie. Co z debiutem w Polsce?

Twórcy przygodowej gry point-and-click, o tytule Dexter Stardust: Adventures in Outer Space, pracują nad swoim kolejnym, także przygodowym projektem typu "wskaż i kliknij". Tym razem jednak, gra o tytule The Abandoned Planet, to tytuł stworzony, choć w podobnie jak poprzedni, w rysunkowym stylu, to jednak w retro pikselowej grafice. 

The Abandoned Planet to przygodówka, w której przyjdzie nam, jak w klasycznych tego typu grach eksplorować, poznawać, i rozwiązywać wszelakie zagadki, które poznawać będziemy już w pierwszych miesiącach kolejnego roku.

Historia, którą twórcy zechcieli opowiedzieć w grze, rozpoczyna się od rozdarcia tunelu czasoprzestrzennego, który spowodował naruszenie przestrzeni kosmicznej. Dlatego też pewien astronauta, w którego się wcielamy, został wysłany na bardzo odległą planetę, by dowiedzieć się, co się tak naprawdę stało. 

Przeczytaj również:

 

Problem w tym, że miejsce to jest puste. Na planecie położonej nie wiadomo gdzie, nie ma mieszkańców. Wszystko także wskazuje na to, że nie bardzo wiadomo, jak stąd wrócić. Aby się to udało, trzeba będzie zmierzyć się z zagadkami, by poznać tajemnicę tego miejsca. 

Gra zmierza na komputery osobiste na platformę Steam. Premiera planowana jest w pierwszym kwartale 2023 roku.

Karta gry Steam

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama