dodano: 2022-11-22 23:00:02
PC
aktualności news The Adventure of the Black Hawk, przygodowa wariacja na temat Zorro z kampanią na Kickstarterze

The Adventure of the Black Hawk, przygodowa wariacja na temat Zorro z kampanią na Kickstarterze

The Adventure of the Black Hawk, przygodowa wariacja na temat Zorro z kampanią na Kickstarterze
0

The Adventure of the Black Hawk, przygodowa wariacja na temat Zorro, gra stworzona i wydana dzięki Croquetasesina Studios z kampanią na Kickstarterze.

Na Kickstarterze swoją kampanię finansową ma klasyczna przygodówka, w retro pikselowej grafice, inspirowana klasykami LucasArts, której fabularny bohater może nieco przypominać znaną nam postać. Gra nosi tytuł The Adventure of the Black Hawk.

Zapoznaj się także z: Kot w butach: ostatnie życzenia, zwiastun animacji, w której znajomy kot poszukuje swoich siedmiu żyć

Bohater, jakiego znajdziemy w grze stworzonej i wydanej przez niezależne Croquetasesina Studios, zatytułowanej The Adventure of the Black Hawk, może nam się kojarzyć z postacią wszystkim, nie tylko graczom, ale przede wszystkim miłośnikom kina, znaną. Bohater przygodówki "wskaż i kliknij", w stworzonej w retro graficznym stylu, w pikselach, to zamaskowana postać, której zadaniem jest zabieranie bogatym, i dawanie biednym, niczym Zorro. Gra ma swoją kampanię na Kickstarterze, więc jeśli macie ochotę, możecie wesprzeć projekt. 

Historia w The Adventures of The Black Hawk przenosi nas do Francji roku 1789, do regionu Burgundii, w czasy kiedy nad krajem wisi rewolucja. W regionie tym grasuje jednak postać zwana Czarnym Jastrzębiem. Jest to zamaskowany mężczyzna, który jest wielkim zagrożeniem dla bogatych, gdyż zabiera im majątki i rozdaje potrzebującym i biednym. Okazuje się, że tym mężczyzną jest szlachcic, próbujący wyrównać rachunki z przeszłości Jean-Pierre de Saint Cove.

Przeczytaj również:

 

Mężczyzna musi się jednak ukrywać pod maską, gdyż twarz ma przeciętą, co wydarzyło się podczas jednej  kradzieży w bogatej posiadłości. Nie może się zatem pokazać, by nikt go nie rozpoznał. W grze poznamy jego poczynania, sprawdzimy, czy udało mu się wypełnić misję i nie zostać odkrytym. 

Gra zmierza na komputery osobiste, na PC. Data premiery przygodówki nie została jeszcze podana. 

Wesprzyj projekt na Kickstarterze

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):