dodano: 2019-02-09 18:00:03
PCPS4XONE

Horror The Beast Inside z nowym, klimatycznym zwiastunem filmowym

Autor: agusia16
Horror The Beast Inside z nowym, klimatycznym zwiastunem filmowym
17°
0

The Beast Inside, to przygodowa gra akcji w klimacie survival horroru, projekt rodzimego, polskiego studia, w którym należy spodziewać się intrygującej, wielowątkowej fabuły, ale i mnóstwa emocji, o czym świadczyć może nowy, filmowy zwiastun.
 
Gra, o której mieliśmy okazję wspominać przy okazji udanej kampanii na Kickstarterze jest dziełem Illusion Ray Studio, które jak same twierdzi,  inspiracje dla swego dzieła czerpało z tak znanych horrorów jak: Silent HillResident Evil 7. Gra wydana zostanie przez Movie Games S.A., i PlayWay S.A, które ma w swoim portfolio między innymi świetnie przyjęty, także przez nas,  horror z elementami erotyki Lust for Darkness. Zaś na długiej liście PlayWay znajdziecie także kilka gier, których recenzje zagościły na naszej stronie, choćby House Flipper, Ultimate Fishing Simulator czy Bad Dream: Fever.
 
Lust for Darkness - recenzja
 
The Beast Inside to kolejna mroczna opowieść, która postara się zachęcić graczy lubiących dreszczyk emocji wciągającą, zagadkową historią, która rozgrywać się będzie w dwóch przedziałach czasowych, współcześnie, ale i w XIX wieku. Historia jak już wspomniałam jest w przypadku The Beast Inside wielowątkową, a opowiada o kryptoanalityku, dla którego odkrycie stuletniej tajemnicy nierozwiązanego morderstwa stanie się zagrożeniem życia.
  
Ultimate Fishing Simulator - recenzja
 
House Flipper - recenzja
 
 Opowieść zaczyna się w momencie, gdy Adam, kryptoanalityk CIA, opuszcza Boston i wraz z żoną Emmą zamieszkuje w starym dworku położonym na peryferiach miasta, w odległej od innych siedzib ludzkich posiadłości, położonej w lesie. Wśród pozostawionych w domu przedmiotów znajduje pewnego dnia dziennik mężczyzny o imieniu Mikołaj, który w bardzo tajemniczy i przerażający zarazem sposób łączy rzeczywistość z przeszłością. Zagadka połączenie dwóch jakże różnych rzeczywistości i rozwiązania brutalnego mordu, staje się dla Adama nie tylko wyzwaniem, ale i śmiertelnym zagrożeniem.
 
The Beast Inside zadebiutować ma w wersji na PC - Steam oraz konsolach PlayStation 4, Pro i Xbox One w pierwszym kwartale tego roku.
 
Karta gry na Steam
 
Karta zakończonej kampanii na Kickstarterze
 
 

Komentarze (0):
Reklama