dodano: 2019-01-12 17:50:02
PC

Narracyjna przygodówka The Blind Prophet na Kickstarterze

Autor: agusia16
Narracyjna przygodówka The Blind Prophet na Kickstarterze
10°
0

Na Kickstarterze, na wsparcie graczy liczy klasyczna, narracyjna, wykonana w rysunkowym stylu, mroczna przygodówka,  stworzona przez studio ARS GOETIA, zatytułowana The Blind Prophet.
 
Gra, która potrzebuje pomocy fanów klasycznej, ale nie pozbawionej mrocznego klimatu rozgrywki, to tradycyjna przygodówka w stylu "wskaż i kliknij", posiadająca silną fabułę, krążącą wokół tematów filozofii, odkupienia i walki moralnej, której wersję demonstracyjną znajdziecie na jej karcie, na Kickstarterze
 
Przenosimy się w niej do zepsutego i nawiedzanego przez demony miasta Rotbork, w którym wielkie zło czai się na każdym rogu. Tam też żyje apostoł Bartholomeus, który spełnić musi boskie przeznaczenie, los zesłany przez samego twórcę, który nakazuje mu powrócić na Ziemię, by ocalić ją przez istotami z piekła rodem. Niestety tym razem nie będzie tak łatwo, jakby się mogło zdawać.
 
The Blind Prophet to produkcja skupiająca się na klasycznej rozgrywce, łamigłówkach, wielu charyzmatycznych postaciach, z którymi gracz prowadzić będzie rozmowę i wyborach etycznych wpływających na rozgrywkę. Całość dopełniają animację komiksowe i ręcznie rysowana, klimatyczna grafika. Gra wydana ma być w języku angielskim oraz francuskim, a w zależności od tego jak potoczy się kampania, także w innych lokalizacjach językowych.
 
Gra dostępna będzie w wersji na komputery osobiste PC.
 
Wesprzyj grę na Kickstarterze
 
Karta gry na Steam
 
Odwiedź stronę oficjalną gry
 

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama