dodano: 2020-01-07 20:00:02
PC

Przygodówka The Blind Prophet znów z przesuniętą datą premiery

Autor: agusia16
Przygodówka The Blind Prophet znów z przesuniętą datą premiery
0

Przygodówka The Blind Prophet znów ma przesuniętą datę premiery. Nie zagramy w nią w styczniu, a bliżej nie określonym pierwszym kwartale tego roku. 
 
W przygodówkę The Blind Prophet mieliśmy zagrać po miesięcznym opóźnieniu, już 10 stycznia. Dziś dowiedzieliśmy się, że data premiery gry ponownie została przesunięta. Zmiana związana jest z lokalizacją gry w kolejnej wersji językowej, tym razem w języku chińskim. Twórcy zamierzają ruszyć z grą także na ten rynek. Gra zadebiutować ma na Steam w pierwszym kwartale tego roku. Tym razem twórcy, studio ARS GOETIA nie określiło dokładniejszej daty premiery.
 
Przygodówka The Blind Prophet z nową datą premiery. Zagramy w styczniu
 
Wraz z informacją dotyczącą zmiany daty wydanie tejże mrocznej, wykonanej w rysunkowym, komiksowym stylu graficznym, klasycznej przygodówki typu "wskaż i kliknij", deweloperzy przygotowali wideo prezentujące przykładowe materiału z oficjalnego soundtracka. Filmik prezentuje także kilka nowych lokacji, które podbite są niezwykle klimatyczną ścieżką dźwiękową. 
 
Studio ARS GOETIA, wraz z rozwojem gry i czasem, który został dany twórcom na rozwój ich produkcji, przygotowało także sporo nowych łamigłówek i mini gier. To jak się prezentują nowe zadania, możecie zobaczyć na nowych zrzutach z ekranu, które znajdziecie w naszej galerii. 
 
Premiera gry, której fabułę opisywaliśmy już na łamach naszego serwisu w najbliższych miesiącach na platformie Steam, w wersji na PC. 
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama