dodano: 2018-02-23 16:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

The Discovery Tour zabiera graczy w niesamowitą podróż w AC: Origins

Autor: nocarz
The Discovery Tour zabiera graczy w niesamowitą podróż w AC: Origins
12°
3

Od 20 lutego dostępny jest Tryb Wycieczkowy (The Discovery Tour) w Assassin's Creed Origins. To sposób na udowodnienie przez Ubisoft, że gry nie tylko marnują czas ale także potrafią czegoś uczyć.
 
Ten tryb umożliwia graczom eksploracje bez pośpiechu i wybierając jedną z 25 dostępnych postaci, a dla każdej wycieczki przygotowanych zostało 75 interaktywnych ekspedycji. Jedne zabiorą graczy w podróż po Egipcie skupiając się na budowlach lub życiu codziennym zwykłych ludzi ale tez na procesie produkcji samej gry.
 
Tryb ten jest bardzo podobny do tego co otrzymujemy w serii Civilization, czyli jedna z niesamowitych rzeczy, którą otrzymujemy odkrywając czyli wiedzę. Poniżej możecie zobaczyć kilka fotek z wirtualnej wycieczki.
 
„Chcemy, żeby Wycieczka była otwarta dla wszystkich. Zarówno w zakresie treści, jak też dostępności w świecie gry. Punkty startowe wszystkich wycieczek są fizycznie umiejscowione w świecie 3D, ale ich trasy można też śledzić na trójwymiarowej mapie, podziwiać z lotu ptaka i przemierzać w trybie szybkiej podróży; wystarczy zajrzeć do spisu treści, a następnie łatwo przenieść się do menu wybranej wycieczki.” - tak wypowiada się o nowym trybie Maxime Durand, historyk pracujący przy serii Assassin's Creed
 
Jak sami być może sami przekonacie się ile rzeczy można się dowiedzieć po takim wirtualnym spacerze, a przy okazji poćwiczyć skoki wiary.
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (3):
avatar TOM3K
dodano: 2018-02-26 12:22:53

Pytanie tylko czy to platne DLC czy dla kazdego element tej gry do zwiedzenia.

avatar TOM3K
dodano: 2018-02-26 12:22:21

Super sprawa. I taki dodatek sprawi, że więcej ludzi kupi tą grę na pewno!

avatar PanDamian
dodano: 2018-02-23 16:48:06

Szkoda, że nie w języku polskim.

Reklama
Reklama