dodano: 2019-07-10 18:45:04
PCPS4PS4 PROXBOX

Tom Clancy's The Division 2 z darmowym rozszerzeniem już w lipcu

Autor: AnoX
Tom Clancy's The Division 2 z darmowym rozszerzeniem już w lipcu
15°
0

Tom Clancy's The Division 2 doczeka się wkrótce darmowego rozszerzenia Epizod 1 – Peryferia Dystryktu Kolumbia: Ekspedycje. Co otrzymamy w lipcu? Sprawdź!
 
Ubisoft cały czas pamięta o swoim The Division 2, które już wkrótce (23 lipca) doczeka się darmowego rozszerzenia dostępnego dla wielu graczy, którzy posiadają Przepustkę Sezonową na pierwszym rok. Gracze, którzy jej nie mają sprawdzą nowości dopiero na sam koniec miesiąca (30 dnia lipca).
 
Epizod 1 – Peryferia Dystryktu Kolumbia: Ekspedycje to pierwsze rozszerzenie wprowadzające do rozgrywki kolejne nowości w Waszyngtonie, gdzie tym razem nowe wydarzenia zachodzą po pokonaniu ostatniego bossa Tidal Basin.To po tym pojedynku przeniesiemy się na obrzeża miasta.
 
W związku z tym rozszerzeniem cieszyć się będziemy mogli dwoma nowymi misjami głównymi Camp White Oak (The Division przygotowuje atak na prezydencką posiadłość, żeby postawić prezydenta Ellisa przed obliczem sprawiedliwości) oraz Manning National Zoo (Emeline Shaw uciekła po porażce poniesionej w Waszyngtonie i ukrywa się na terenie zoo. Agenci poszukują celu, żeby nie dopuścić do ponownego pojawienia się wygnańców).
 
Ponadto w rozgrywce pojawią się także:
 • Nowe przeżycia: Ekspedycje
  • Gracze udają się do Kenly College, gdzie utracono kontakt z konwojem wojskowym przewożącym niezbędne zasoby. Organizują wyprawę ratunkową, dzieląc się na 3 osobne rozgałęzienia, które gracze mogą ukończyć. Każde rozgałęzienie ma własny klimat i motyw przewodni, co odkrywać będziemy co tydzień. Ukończenie wszystkich trzech zostanie nagrodzone dostępem do ekskluzywnej sali skarbów pełnej nagród.
 • Nowa broń i wyposażenie- Diamondback (egzotyczna broń), BTSU Datagloves (egzotyczne wyposażenie), LMG i Karabinek 7.
 • Tajne Misje: Agenci mogą podjąć się wykonania dwóch tajnych misji w Akwarium Waszyngtońskim i Placówce NSA B13 (wyłącznie dla posiadaczy Przepustki na Rok 1).
 
PlayStation 5 czy Project Scarlett? Która konsola będzie lepsza?
 
Przy okazji wprowadzanie Epizodu 1 twórcy zdecydowali się wprowadzić do rozgrywki także:
 • Nowy poziom trudności Odkrywanie dla najazduOperacja Czarna Godzina
  • Nowy poziom trudności „Odkrywanie”, wraz z odpowiednią opcją dobierania graczy. W operacji Czarne Godziny egzotyczne łupy nadal są dostępne tylko na poziomie normalnym, ale agenci grający na poziomie odkrywania mogą spodziewać się wielu wspaniałych nagród i jednocześnie trenować przed grą na poziomie normalnym.
 • Zmiany w ulepszaniu
 • Teraz można ulepszać swoje wyposażenie do 500 poziomu i wymieniać się schematami nawzajem. Ulepszoną broń można także rekalibrować.
 • Równoważenie broni i wzmocnienia umiejętności
 
 
Recenzja Tom Clancy's The Division 2 - Waszyngton zaskakuje pozytywnie
 
Tom Clancy's The Division 2 jest już dostępne na PC, PS4 i XB1. Gra niebawem trafi do abonamentu Uplay+.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama