dodano: 2017-09-15 10:00:01

The First Tree trafiło na Steam

The First Tree trafiło na Steam
34°
1

Wrzesień na platformie Valve jest miesiącem premier gier niezależnych gier przygodowych. Właśnie zadebiutowała na Steam kolejna taka produkcja, stworzona przez Davida Wehle'a.
 
The First Tree, o którym już pisałam na stronie klik i jest grą bardzo króciutką, bo zajmującą 1-2 godzin, nastawioną na emocje i narrację z zakończeniem, które jak twierdzi twórca nie sposób się zapomnieć. Tytuł może zaciekawić fanów Journey, Firewatch i Sheltera, a emocjonalnej opowieści towarzyszyć będzie równie emocjonalna ścieżka dźwiękowa, stworzona przez takich artystów jak: Message to Bears, Lowercase Noises i Josh Kramer.
 
Opowieść, którą w grze przeżywamy,  koncentruje się wokół dwóch postaci: zwierzęcej i ludzkiej. W pierwszym przypadku przejmujemy kontrolę nad lisicą, która straciła swoje potomstwo i rusza w stronę  Pierwszemu Drzewa, a jej wędrówka jest drogą ku zaakceptowaniu i zrozumieniu śmierci. W drugim wypadku wcielamy się w syna nawiązującego kontakt z ojcem mieszkającym na Alasce. Podróż obojga odkrywa artefakty i fragmenty życia, który łączą tych dwojga bohaterów.
 
The First Tree trafiła jest na platformie Steam 14 września, a do 21 września zakupicie ją  w cenie obniżonej o 10% i wynoszącej 7,19€. Zagrają w nią posiadacze systemów Windows oraz Mac. 
 
Odwiedź stronę internetową
 
Kup grę na Steam
 
 

ogolny


Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
avatar Mariusz
dodano: 2017-09-17 18:36:35

Piękny, urokliwy tytuł działający na wyobraźnię.

Reklama
Reklama