dodano: 2020-03-26 20:00:01
PC

Przygodówka The Hand of Glory z kwietniową datą premiery na Steam

Autor: agusia16
Przygodówka The Hand of Glory z kwietniową datą premiery na Steam
11°
0

Klasyczna przygodówka w detektywistycznym klimacie zatytułowana The Hand of Glory, wspólne dzieło studia Madit Entertainment i Daring Touch zadebiutuje już w przyszłym miesiącu.
 
The Hand of Glory mieliśmy okazję wspominać przy okazji kampanii na Kickstarterze i przy okazji dostępnej wtedy wersji demonstracyjnej. Dziś demo możecie sprawdzić także za pośrednictwem Steam. Poznaliśmy także oficjalną datę premiery tej klasycznej przygodówki typu "wskaż i kliknij", która zadebiutuje na Steam 14 kwietnia.  
 
Przygodówka The Hand of Glory z kampanią finansową na Kickstarterze
 
The Hand of Glory to przygodowy klasyk, który swym klimatem nawiązuje do znanych i cenionych tytułów z tego gatunku, jak choćby: serii Broken Sword czy Gabriel Knight. Gra skupia się na zagadce kryminalnej, rozgrywa się w ciągu kilkunastu godzin, wykonana jest w klasycznym, rysunkowym stylu 2D i ma do zaoferowania pełny angielki dubbing. W grze oprócz eksploracji, rozmów i działania dwójką bohaterów, gracze zmierzą się z licznymi łamigłówkami. 
 
Historia skupia się wokół detektywa Lazarusa Bundy’ego, który chcąc oczyścić swoje imię, które zszargane zostało przez seryjnego mordercę, który stanął mu na drodze jego zawodowej kariery, musi podjąć się cichego śledztwa na własną rękę. Musi rozgryźć sprawę zniknięcia córki niezwykle wpływowej rodziny w miasteczku, niejakiej Kathrin Mulzberg. W jego detektywistycznej podróży, która wieść będzie go przez słoneczne Miami, po górzyste tereny Włoch, towarzyszyć mu będzie kobieta o imieniu Alice. Oboje zmierzą się z tajemnicą sięgającą korzeni alchemii i ezoteryzmu. 
 
The Hand of Glory swoją premierę na komputerach osobistych PC będzie mieć 14 kwietnia 2020 roku. 
 
Karta gry na Steam - pobierz wersję demo
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (0):
Reklama
Reklama