dodano: 2019-10-22 18:00:10
ANDIOSPC

The House of Da Vinci 2, zbliża się kontynuacja gry pełnej zagadek

Autor: agusia16
The House of Da Vinci 2, zbliża się kontynuacja gry pełnej zagadek
40°
0

Blue Brain Game ogłosiło iż ich ciepło przyjęta, pełna zagadek przygodówka - logiczna, The House of Da Vinci będzie miała kontynuacje. Premiera w tym roku. 
 
The House of Da Vinci, której zwiastun widzicie poniżej, to przygodówka, która swoją premierę miała prawie dwa lata temu, ciesząc graczy nie tylko ciekawą warstwą fabularną, ale przede wszystkim mnóstwem łamigłówek, które nie są już codziennością w produkcjach przygodowych. Gracze powrócą do złożonego świata pełnego łamigłówek, w The House of Da Vinci 2 i to już niebawem.
 
The House of Da Vinci dostępna na Steam
 
Autorzy projektu, studio Blue Brain Game obiecuje bowiem, że w przeciągu kilku ogłoszą datę wydanie kolejnej części tej przygodowo-logicznej produkcji. Tymczasem zaprezentowana zastała ikona gry na AppStore, którą wybrali fani serii, podczas głosowania na portalu społecznościowym. 
 
The_House_Small_
 
Na razie o nadchodzącym tytule nie wiemy za wiele, twórcy nie zdradzili gdzie tym razem się udamy, kim pokierujemy i co będziemy się starali rozwikłać, ale sądząc po prezentacji strony internetowej, będzie to ponownie gra, która nie pozwoli się nam nudzić. Czekamy zatem na więcej informacji, które oczywiście Wam przekażemy. 
 
Odwiedź stronę oficjalną
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama