dodano: 2022-01-14 08:00:01

The Legend of Vox Machina, animacja dla dorosłych od Amazon Prime Video na brutalnym zwiastunie

The Legend of Vox Machina, animacja dla dorosłych od Amazon Prime Video na brutalnym zwiastunie
30°
0

The Legend of Vox Machina, serial w formie animacji dla dorosłych od platformy Amazon Prime Video zaprezentowany na krwawym i brutalnym zwiastunie. 

Serial, produkcja oryginalna platformy Amazon Prime Video, o tytule The Legend of Vox Machina, doczekała się oficjalnego zwiastuna, który wskazuje na krwawą i przeznaczoną dla dorosłych opowieść. Premiera serialu na platformie ma nastąpić jeszcze w tym miesiącu. 

Zapoznaj się również z: In Nightmare, przygodowy horror zmierza jedynie na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5

O czym jest The Legend of Vox Machina?

Opowieść, która łączy w sobie elementy przygodowe z akcją i fantasy,  skierowaną do widzów dorosłych, choć w animowanej wersji. Opiera się na pierwszej kampanii z serii internetowej Dungeons & Dragons Critical Role

W serialu The Legend of Vox Machina, opowieść skupia się na historii grupy poszukiwaczy przygód. Ich zadaniem jest mierzenie się z różnymi potworami, by bronić i ocalić królestwo, w którym mieszkają. 

Bronić je będą nie tylko przed rożnymi stworami, ale także przed magią, która wydaje się być jeszcze groźniejsza. Pierwszy sezon przyniesie naszym bohaterom trudne wyzwanie, stawienie czoła nieumarłym, olbrzymim gigantom. Pojawi się także piekielnie groźny nekromanta, i klątwa, z którą trzeba się będzie uporać. Ta dręczyć będzie i zjadać od środka ich samych, bowiem dotyczy ich własnej grupy. Razem z nimi poczujemy smak walki i trudności z nią związanym, ale i uczucie przywiązania i więzi, nie tylko rodzinnej. 

Obsada The Legend of Vox Machina

W opowieści, przewidzianej na dwa sezony, dostępnej w pierwszym w 12 odcinkach, w osadzie, oczywiście głosowej: Matthew Mercer, Ashley Johnson, Travis Willingham, Laura Bailey, Liam O'Brien, Taliesin Jaffe, Marisha Ray, Sam Riegel.

Przeczytaj również: Mass Effect, Amazon Prime Video ma w planach kolejny serial sci-fi na podstawie popularnej serii gier

Twórcą serialu jest Matthew Mercer.

Kiedy zadebiutuje The Legend of Vox Machina?

Premiera serialu animowanego The Legend of Vox Machina na Amazon Prime Video przewidziana na 28 stycznia 2022 roku. Wtedy to pojawią się trzy pierwsze odcinki serialu. 

Zwiastun The Legend of Vox Machina


Komentarze (0):
Reklama