dodano: 2018-07-30 10:00:02
PC

The Lion's Song, oryginalna ścieżka dźwiękowa do kupienia na Steam

The Lion's Song, oryginalna ścieżka dźwiękowa do kupienia na Steam
1

The Lion's Song, epizodyczna przygodówka wykonana w grafice retro doczekała się oryginalnej ścieżki dźwiękowej, która do kupienia za pośrednictwem platformy Steam.
 
The Lion's Song studia Mi'Pu'Mi' Games, to podzielona na cztery części klasyczna visual novel rozgrywająca się w Wiedniu początku XX wieku, przedstawiająca historię utalentowanych, młodych osób stojących u progu swojej życiowej kariery.
 
O grze mieliśmy okazję wspominać już wielokrotnie na łamach naszego serwisu, choćby przy okazji wydawania na Steam i GOG.com kolejnych epizodów, czy też premiery gry na Nintendo Switch. Na stronie znajdziecie także recenzję wszystkich dostępnych w grze epizodów, dzięki której nie tylko poznacie bliżej czym jest The Lion's Song, ale i poznacie jej zarys fabularny.

The Lion's Song - recenzja

 

Niedawno do dystrybucji cyfrowej na platformę Steam, we współpracy z Dynamedion trafiła oryginalna ścieżka dźwiękowa tej wykonanej w grafice retro wizualnej powieści, zawierająca utwory dostępne we wszystkich rozdziałach gry, w których przyjdzie graczom poznać: Wilme, Franza, Emme i Berta. Szczególne miejsce ma tu koncert skrzypcowy, jaki zaprezentowała Wilma, młoda skrzypaczka, którą gracze mogli poznać w odcinku pierwszym, zatytułowanym: Silence, który na Steam pobierzecie bezpłatnie klik.
 
Soundtrack z Lion's Song to koszt 10,99 złotego. 

Kup soundtrack na Steam

Kup wszystkie epizody The Lion's Song na Steam

Kup The Lion's Son na GOG.com


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2018-07-30 18:47:15

I znów widzę tutaj potencjał nawet pomijając pikselowy klimat ale zmarnowany bo nieudolnie jest to zrobione graficznie.

Reklama
Reklama