dodano: 2021-05-04 20:00:01
PCPS4PS4 PROXBOX

The Lost Legends of Redwall: The Scout Act II zadebiutowało na platformie Steam. Dzielni harcerze wracając do akcji!

The Lost Legends of Redwall: The Scout Act II zadebiutowało na platformie Steam. Dzielni harcerze wracając do akcji!
13°
0

The Lost Legends of Redwall: The Scout Act II, gra stworzona przez studio Soma Games zadebiutowało na platformie Steam. Dzielni harcerze wracają do akcji! 

The Lost Legends of Redwall to podzielona na epizody przygodowa gra akcji, rozgrywająca się w epickim, bogatym we wciągającą w historię świecie popularnych książek Redwall, które zamierza przenieść na ekrany także platforma streamingowa Netflix. Gra dostępna jest na Steam w pierwszym epizodzie The Lost Legends of Redwall™ : The Scout Act I, a 1 maja zadebiutowała także z rozdziale drugim The Lost Legends of Redwall: The Scout Act II.

W grze gramy jako Graj jako Liam Rivermouse lub Sophia Ryemaid, mierząc się z innowacyjnymi zagadkami, polegającymi na węchu. Przejmujemy kontrolę nad myszami, postaciami pasującymi do mieszkańców lasu, którzy poznają świat przez nos. Razem z nimi wędrujemy do krainy zwanej Mossflower Woods.

Oprócz tropienia za pomocą nosa, i związanych z tym zagadek, poznajemy także mechanikę konwersacji, aby zwabić sojuszników i oszukać wrogów. Ta pozwala nam odblokowywać nowe dialogi, także te niestandardowe. 

Przeczytaj również: The Wardrobe, przygodówka o chłopcu szkielecie ma datę premiery na konsole nowej generacji. Zagramy już w maju!

Rozgrywce towarzyszy oryginalna ścieżka dźwiękowa stworzona specjalnie dla fanów Redwall i głosy aktorów, bowiem gra została zlokalizowana w pełnej angielskiej wersji językowej, przez brytyjskich aktorów głosowych, zarówno nowych, jak i  uznanych.

The Lost Legends of Redwall™ jest inspirowane szalenie popularnymi postaciami i światem stworzonym przez Briana Jacquesa w bestsellerowej serii książek Redwall, wydawanej przez i w imieniu Penguin Random House. Redwall został zapowiedziany jako główny film i serial telewizyjny przez  platformę Netflix.

Gra dostępna w dystrybucji cyfrowej na Steam, a także na PlayStation 4, Pro i Xbox One. 

Kup grę na Steam


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje