dodano: 2022-11-30 08:00:02
aktualności newsy filmowe The Mean One, parodiowy slaher o Grinchu mordercy pokazany na pierwszym filmowym zwiastunie

The Mean One, parodiowy slaher o Grinchu mordercy pokazany na pierwszym filmowym zwiastunie

The Mean One, parodiowy slaher o Grinchu mordercy pokazany na pierwszym filmowym zwiastunie
18°
0

The Mean One, parodiowy slaher o Grinchu mordercy pokazany na pierwszym filmowym zwiastunie. Film swoją premierę będzie miał przed świętami. 

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, jakie zbliżają się wielkimi krokami, swoją premierę będzie mieć amerykańska parodia horroru, dokładnie slahera, której bohaterem będzie zielony futrzasty stwór nienawidzący świąt, czyli Grinch. W filmie The Mean One, tym razem stanie się on mordercą. 

Zapoznaj się również z: Cztery ostatnie hity tego roku? Jeden tytuł może zrobić różnicę... - Zbliżające się premiery gier - Grudzień 2022

O czym jest The Mean One?

Fabuła The Mean One to kolejna wariacja na temat historii Grincha, zielonego włochatego stwora i zrzędy, który nienawidzi świąt Bożego Narodzenia i próbuje do nich nie dopuścić. Postać jest znana z książki Grinch: Świąt nie będzie Dr. Seussa.

Tym razem nowej produkcji, która jest parodią horroru, a w tym wypadku slashera, Grinch stanie psychopatycznym mordercą, który czyhać będzie na ludzi. Mieszkający samotnie w górach poczuje chęć mordowania, ale jak się okazuje, zadanie nie będzie proste. Na drodze Grincha i jego morderczych zapędów stanie bowiem Cindy, która przeżyła życiową traumę. Jej rodzice zostali zamordowani właśnie przez Grincha. Teraz kobieta wraca w rodzinne strony. 

Obsada The Mean One

W obsadzie filmu The Mean One znaleźli się: David Howard Thornton (Masakra w Halloween, Terrifier 2. Masakra w Święta), który wcielić się w postać Grincha mordercy i Krystle Martin (It's in the Streets, Oni kryją się w mroku), która wcieliła się w Cindy. W pozostałych rolach: Chase Mullins, John Bigham, Erik Baker, Flip Kobler i Amy Schumacher.

Przeczytaj również: Teen Wolf: The Movie, postacie z serialu powracają w filmowej odsłonie fantasy o wilkołakach

Reżyserem filmu i zarazem jego scenarzystą jest Steven LaMorte (One Stop Away, Annora, The Most Dangerous Game). 

Kiedy zadebiutuje The Mean One?

Premiera filmu The Mean One przewidziana jest 9 grudnia 2022 roku, jak na razie jedynie w Stanach Zjednoczonych. Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie możliwy do obejrzenia w naszym kraju.  

Zwiastun The Mean One

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):