dodano: 2020-04-07 08:00:02

Serial Netflix The Midnight Gospel, produkcja dla dorosłych, zwiastun

Autor: agusia16
Serial Netflix The Midnight Gospel, produkcja dla dorosłych, zwiastun
17°
0

The Midnight Gospel to tym razem serialowa produkcja netflix dla dorosłych widzów. Psychodeliczna podróż pewnego statku na oficjalnym filmowym zwiastunie.
 
Na Netflix oprócz filmów i seriali przeznaczonych dla dzieci, ale i dla całej rodziny, co w obecnych czasach jest niezwykle pożądane, znajdziecie także produkcje przeznaczone dla dorosłego widza, w tym także animacje. Do grona takowych produkcji, które dzieci zdecydowanie nie powinny oglądać, jak choćby Rozczarowanych, Paradise PD czy Big Mouth, w tym miesiącu dołączy także kolejna animacja, The Midnight Gospel, która została zaprezentowana na oficjalnym zwiastunie. 
 
Kierunek Noc, serial na podstawie powieści Dukaja na Netflix, zwiastun
 
The Midnight Gospel to stworzona w prostej animacji, niezwykle kolorowa i psychodeliczna podróż po surrealistycznych światach autorstwa Pendletona Warda (Pora na przygodę!) i Duncana Trussella (podcast  Duncan Trussell Family Hour). Jest to barwna komediowa opowieść, o dość nietypowej tematyce. W serialowej produkcji w rolach głównych: Duncan Trussell, Phil Hendrie, Drew Pinsky
 
Głównym bohaterem serialu jest tak naprawdę statek kosmiczny o imieniu Clancy, który w skutek nieprawidłowego działania stał się symulatorem wszechświatów. Pewnego dnia postanawia on opuścić miejsce, w którym egzystuje i ruszyć w podróż po przeróżnych wymiarach, by zadać ich mieszkańcom bardzo egzystencjalne pytania o życie i śmierć, ale także o stan pośredni. Clancy widzi w swojej podroży mnóstwo możliwości.... także tych finansowych. 
 
Serial The Midnight Gospel na platformie Netflix od 20 kwietnia. 
 
Serial na Netflix
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama