dodano: 2019-02-24 22:05:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

The Outer Worlds doczekało się przecieku daty premiery? [Plotka]

Autor: AnoX
The Outer Worlds doczekało się przecieku daty premiery? [Plotka]
13°
0

The Outer Worlds doczekało się dzisiaj wycieku informacji, która może pokrzyżować plan marketingowy firmy. Kiedy rzekomo będziemy mogli sprawdzić tę grę?
 
Najnowsza gra RPG od Obsidian Entertainment doczekała się wycieku daty premiery za sprawą SteamDB, skąd redaktorzy Dark Side of Gaming "wyciągnęli" dokładną datę premiery. Rzekomo zagrać będziemy mogli w wakacje 6 sierpnia 2019 roku, co wydaje się być nie najgorszą datą. Choć nie można zapomnieć także o tym, że wyraźnie widać problemy sprzedażowe, o czym przekonał się niektóre zespoły deweloperskie i wydawcy.

Gry - zobacz na Ceneo

 
Przeciek pozostał w internecie w wyniku systemu SteamDB, który zapamiętuje wprowadzone zmiany. Być może już za kilka dni otrzymamy potwierdzenie lub chociażby jakieś mrugnięcie okiem.
 
Tego typu działania, jeżeli okaże się prawdą, zdecydowanie nie będą radować zespołu marketingowego, który musi już w tej chwili modyfikować plan promowania gry. Z pewnością mogło się zrobić niektórym gorąco, albo wręcz przeciwnie i się okaże, że to całkowite pudło.
 
The Outer Worlds wciąż oficjalnie nie ma daty premiery.

źródło: dsogaming.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama