dodano: 2021-11-23 20:00:01
ANDIOSPCNSH

The Past Within, kooperacyjna przygodówka od Rusty Lake na nowym filmowym zwiastunie

The Past Within, kooperacyjna przygodówka od Rusty Lake na nowym filmowym zwiastunie
12°
0

The Past Within, kooperacyjna przygodówka, nastawiona na zagadki i współpracę, pochodząca studia od Rusty Lake na nowym filmowym zwiastunie.

Studio Rusty Lake, deweloper mający na swoim koncie mnóstwo przygodówek w mrocznym klimacie, nastawionych na łamigłówki, między innymi z cyklu Rusty Lake, od jakiego czasu tworzony tym razem przygodówkę w trybie kooperacji dwóch graczy. Nosi ona tytuł The Past Within i właśnie dostała świeżutki filmowy zwiastun. 

Przeczytaj też: Zid Journey, dinozaury powracają w kolejnej odsłonie uroczej, niezależnej retro przygodówki

The Past Within to przygodowa gra typu "wskaż i kliknij", podobnie jak poprzednie dzieło wyżej wymienionego studia, nastawiona na liczne zagadki. Tym razem te rozwiązywać będziemy wspólnie, z towarzyszem, przyjacielem, kolegą, rodziną, z kim chcemy. Gracze będą przemierzali przeszłość i przyszłość, by tym samym poskładać w całość tajemnice, które otaczają Alberta Vanderbooma. Gra nastawiona jest na komunikowanie się między sobą, gdyż to pozwoli na rozwiązywanie zagadek, ale i poznawania światów, każdy z zupełnie innej perspektywy. 

Przeczytaj również: The Past Within, studio Rusty Lake z nową, tym razem kooperacyjną przygodówką w uniwersum Rusty Lake. Jest oficjalny zwiastun!

Gracze zmierzą się z wyzwaniami w różnych wymiarach 2D oraz 3D. Twórcy ogłaszają, że projekt wszedł w końcową fazę rozwoju. Projekt przygodowy zatem będzie mógł się pojawić na Steam oraz itch.io już za kilka miesięcy. 

Przewidywana premiera gry, w wersji na komputery osobiste PC, iSO, Android i Nintendo Switch w kwietniu 2022 roku. 

Karta gry na Steam


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama