dodano: 2019-05-02 18:05:02
PC

The Procession to Calvary ma już swoją kartę na Steam. Nowy zwiastun

Autor: agusia16
The Procession to Calvary ma już swoją kartę na Steam. Nowy zwiastun
0

The Procession to Calvary, kolejna z serii niezależnych gier przygodowych, wykonana w całości z obrazów epoki renesansu i nagrań z domeny publicznej muzyki klasycznej ma już swoje miejsce na platformie Steam. Pojawił się także nowy filmowy zwiastun.
 
The Procession to Calvary rozgrywa się po wydarzeniach z Four Last Things i tak jak wspomniałam wykonana jest w bardzo specyficznym stylu graficznym, który wykorzystuje autentyczne obrazy, dzieła sztuki z epoki zwanej RenesansemThe Procession to Calvary powstaje na silniku graficznym Unity, więc tym razem zadebiutuje także na Mac i Linux. Tytuł nie ma jeszcze swojej daty premiery, choć twórca planuje ją wydać w okolicach połowy lipca tego roku.
 
W grze podążamy za tym samym bohaterem, który wraca z piekła i kontynuuje swoje poszukiwanie rozgrzeszenia. Tym razem opuszcza  północną renesansową wizję Four Last Things, o której wspominaliśmy Wam w w tym wpisie, i rusza na Południe, do świata zbudowanego w dużej mierze ze sztuki włoskiej. Tym razem jego zadaniem będzie odszukanie Niebiańskiego Świętego Piotra, który zaginął. W między czasie ukradnie statek, nakarmi osła, weźmie udział w konkursie talentów, pomoże nieudolnemu magowi, zaśpiewa, zatańczy, zagra na magicznym flecie i wiele innych.
 
Już dziś można ją dodawać do swojej listy życzeń na platformie dystrybucji cyfrowej, gdzie pojawi się w wersji na PC, Mac i Linux. 
 
Karta gry na Steam
 
Odwiedź stronę oficjalną
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Komentarze (0):
Reklama
Reklama