dodano: 2020-02-01 18:00:02
PC

The Secred Order 8: Return to the Buried Kingdom debiut na Steam

Autor: agusia16
The Secred Order 8: Return to the Buried Kingdom debiut na Steam
15°
0

The Secred Order: Return to the Buried Kingdom, ósma i zarazem ostatnia część przygodowej gry z gatunku HOPA, Sunward Games i Artifex Mundi już na Steam.
 
Studio Sunward Games, weteran gier przygodowych z gatunku HOPA, oraz Artifex Mundi, twórcy Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek i Enigmatis: The Mists of Ravenwood, serii Grim Legends i wielu innych tytułów z tego gatunku, autorzy cyklu The Secred Order, właśnie zadebiutowali z ósmą i ostatnią częścią przygodowego cykluThe Secret Order 8: Return to the Buried Kingdom, której polski tytuł brzmi: Bractwo Tajemnic 8: Powrót do Smoczego Królestwa to ich kolejna produkcja. 
 
Yuletide Legends: Who Framed Santa Claus - recenzja
 
W grze po raz kolejny wcielamy się w Sarah Pennington, niestrudzoną podróżniczkę i razem z nią przenosimy się do magicznej Smoczek Krainy, w której źle się dzieje. Miejsce to jest na granicy upadku, od kiedy smoki zaczynają się bardzo dziwnie zachowywać. Zachwiana równowaga między pokojem a chaosem, musi zostać wyrównana. Zadaniem Sarah jest poznanie przyczyn magicznych anomalii. 
 
The Secred Order: Return to the Buried Kingdom to zakończenie długiej i lubianej przez graczy opowieści. Tym razem gracze będą eksplorować 33 piękne, ręcznie rysowane lokacje. Na swej drodze spotkają znajome, jak i nowe postaci. Zmierzą się ze scenami z ukrytymi obiektami, i ponad 30 mini-grami, a także poznają rozdział bonusowy. 
 
Gra dostępna jest na Steam w wersji na komputery osobiste PC, Mac oraz Linux. 
 
Kup grę na Steam
 
Artifex Mundi to jedna z kilku rodzimych firm obecnych na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW).
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama