dodano: 2019-05-11 23:25:01
PC

The Shattering, psychologiczny thriller zadebiutuje jeszcze w tym roku

Autor: agusia16
The Shattering, psychologiczny thriller zadebiutuje jeszcze w tym roku
14°
0

Jeszcze w tym roku, z przewidywaną datą premiery w czwartym jego kwartale zadebiutuje przygodowy thriller psychologiczny studia Super Sexy Software, wydany przez Deck13, zatytułowany The Shattering.
 
The Shattering to dzieło małej grupy, piątki przyjaciół, którym przewodniczy Marta Szymańska, studia Super Sexy Software i projekt, który rozpoczął się od przyjrzenia się koncepcji bazowania na kontraście bieli i czerni w horrorze i kulturze. Członkowie zespołu to ludzie mieszkający w Polsce, Francji i Szwajcarii, którzy przy współpracy wydawcy, studia Deck13 jeszcze w tym roku odda w ręce graczy gotowy growy projekt. 
 
- Wraz z pełnym rozwojem obejmującym wiele lat, narodziny i śmierć, łzy i śmiech, jedyną radością większą niż podróż razem jako jeden zespół i rodzina, jest radość z tego, że The Shattering nabiera kształtu i będzie ogrywany przez ludzi na całym świecie. Chcielibyśmy podziękować graczowi za zainteresowanie naszą pasją. Mamy nadzieję, że nasza historia może powtórzyć się i dotrzeć do graczy na całym świecie.
 
 

The Shattering to przygodowa opowieść składająca się z pięciu aktów, skupiająca się na narracji nastawionej na psychologiczne wejrzenie w ludzki umysł. W grze wędrujemy po marzeniach Johna Evansa, przemierzając nieskazitelnie białe pomieszczenia, kierowani głosem tajemniczego "Doktora", próbując poskładać fragmenty przeszłości i teraźniejszości. Odkrywamy kluczowe momenty z życia protagonisty, kawałki jego przeszłości, które zarówno określiły jego zachowanie, jak i ukształtowały charakter. Celem gracza jest odkrycie prawdy i wyłapanie kłamstw. 
 
Gra dostępna będzie w dystrybucji cyfrowej na Steam w czwartym kwartale 2019 roku w wersji na komputery PC, także w polskiej wersji językowej, w formie napisów.

Karta gry na Steam

Odwiedź stronę oficjalną


źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama
Reklama