dodano: 2020-02-02 20:00:01
PC

The Spirits of Kelley Family, klasycznie, rysunkowo i z duchami

Autor: agusia16
The Spirits of Kelley Family, klasycznie, rysunkowo i z duchami
10°
0

The Spirits of Kelley Family, debiutanckie przygodowe dzieło niezależnego studia MoonMonky i BuildersLabs opowie historię z duchami. Gra dostępna jest już na platformie Steam. 
 
Na platformie Valve zadebiutowała w ostatnim dniu stycznia kolejna przygodowa gra niezależna, debiutanckie dzieło MoonMonky i BuildersLabs, gra wykonana w rysunkowym stylu graficznym, opowiadająca ciekawą historię, której istotą są duchy.
 
Mroczne przygodowe The Blind Prophet z datą premiery w lutym
 
The Spirits of Kelley Family to gra, którą zakupicie na Steam w niskiej cenie, która teraz to zaledwie nieco ponad siedem złotych. Przygodówka w pełni wykonana w ręcznym, rysunkowym stylu graficznym, skupiona jest nie tylko na fabule, która w końcówce zmierza do niespodziewanego finału, ale oferuje także ciekawe i różnorodne łamigłówki. 
 
The Spirits of Kelley Family opowiada historię Alvina Kelley'ego, który właśnie wprowadził się ze swoją rodziną do położonej na uboczu, starej rezydencji. Mężczyzna ma zamiar cieszyć się zasłużoną emeryturą, zajmując się w końcu swoim hobby, jakim jest alchemia. Pomaga mu w tym, równie zaintrygowany alchemicznymi eksperymentami i dziwnymi eliksirami jego najmłodszy syn. Rodzina żyje spokojnie do czasu, aż pewnego dnia w ich domu pojawia się stary znajomy, który wraca po latach, z zamiarem odwiedzenie Alvina. Nasz bohater będzie musiał zrobić wszystko, by ich wszystkich uratować.
 
Przygodówka dostępna jest na Steam w wersji na komputery osobiste PC.  
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama