dodano: 2019-12-10 18:00:13
PC

Przygodowy thriller The Suicide of Rachel Foster z datą premiery

Autor: agusia16
Przygodowy thriller The Suicide of Rachel Foster z datą premiery
10°
0

Przygodowy thriller The Suicide of Rachel Foster, dzieło niezależnego studia ONE-O-ONE GAMES i Daedalic Entertainment zadebiutuje na Steam w lutym przyszłego roku. 
 
Klimat horroru, elementy thrillera i przygodowa rozgrywka to kilka słów jakimi opisać można kolejną przygodówkę, która wyjdzie pod skrzydłami niemieckiego Daedalic Entertainment. Gra niezależnego studia ONE-O-ONE GAMES, które ma na swoim koncie sportową grę VR VR Ping Pong Pro, zatytułowana: The Suicide of Rachel Foster zabiera graczy w niezwykle wzruszającą, mroczną opowieść o zdradzie, miłości i tęsknocie, w której rzeczywistość splata się z historią o duchach. 
 
Daedalic Entertainment wydawcą przygodówki The Great Perhabs
 
The Suicide of Rachel Foster opowiada historię młodej kobiety o imieniu Nicole, która wiele lat temu, wraz z rodzicami mieszkała w wielkim, położonym w górach pensjonacie - hotelu. Gdy w wieku dziesięciu lat, wraz z mamą odkryły romans jej ojca Leonarda z tytułową Rachel, dziewczyną w wieku Nicole, która zaszła w ciąże, w następnie popełniła samobójstwo, Nicole z matką opuściły męża i ojca i wyjechały z hotelu.
 
Po śmierci obojga rodziców Nicola postanawia wrócić tu ponownie. Przyjechała do miejsca, w którym spędziła dziesięć lat życia, by sprzedać hotel, a z uzyskanych z transakcji pieniędzy zadośćuczynić rodzinie zmarłej Rachel. Nicola razem z prawnikiem, który jej towarzyszy ma zamiar ocenić stan hotelu i określić kwotą, za jaką może być sprzedany. Niestety wyjazd z tego przybytku uniemożliwia im nagła zmiana pogody. Nicole zostaje uwięziona w górskim hotelowym pensjonacie i przy wsparciu Irvinga, młodego pracownika Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego, z którym kontaktuje się za pomocą starego telefonu komórkowego, postanawia bliżej przyjrzeć się tajemnicy tego domostwa. To.jak się wkrótce okaże, kryje dużo większe tajemnicy niż wszystkim mogłoby się wydawać. 
 
Premiera The Suicide of Rachel Foster w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam, w wersji na PC, przewidziana jest na 19 lutego 2020 roku. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama
Reklama