dodano: 2021-04-07 12:05:01

The Walking Dead Survivors, EARTH DEFENSE FORCE: WORLD BROTHERS i Buildings Have Feelings Too! z datą premiery - Krótkie Info

Autor: AnoX
The Walking Dead Survivors, EARTH DEFENSE FORCE: WORLD BROTHERS i Buildings Have Feelings Too! z datą premiery - Krótkie Info
11°
0

The Walking Dead Survivors, EARTH DEFENSE FORCE: WORLD BROTHERS i Buildings Have Feelings Too! z datą premiery. Więcej w Krótkie Info!

Wydawca gier, firma Elex poinformowała, że The Walking Dead Survivors ukaże się na urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android już 12 kwietnia bieżącego roku, stawiając na kolejną próbuję ujęcia tematyki zombie!

 

Skoro jesteśmy już przy tej marce to warto wspomnieć, że w grze State of Survival odbędzie się crossover z The Walking Dead, w ramach którego w grze pojawi się Daryl Dixon, odgrywane przez Normana Reedusa, znanego chociażby z Death Stranding.

 

Buildings Have Feelings Too! to niezwykła gra typu puzzle, która doczekała się ogłoszenia daty premiery, jaką jest dzień 22 kwietnia 2021 roku na komputerach i konsolach.

 

Zapoznaj się także z: Studio Untold Tales wzmocniło się czterema pracownikami. Spółka wyda w tym roku 4 gry indie!

 

ARMA 3 doczeka się kolejnego rozszerzania znanego jako S.O.G. Prairie Fire, stawiającego na wiele zupełnie nowych przedmiotów oraz misji, przekładającej się na wiele godzin zabawy.

 

EARTH DEFENSE FORCE: WORLD BROTHERS doczekało się ogłoszenia daty premiery, jaką okazał się dzień 27 maja bieżącego roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

 

Powoli kończy się wielka akcja promocyjna w związku z 17-leciem marki, zgodnie z którą po zakończeniu 10 kwietnia być może firmie uda się sprzedać 400 tysięcy egzemplarzy gier.

 

Przeczytaj również: Polska spółka IGS e-sportowo przejęło licencję... klubu Besiktas Stambuł!

 

Vivid Games podpisało umowę z Golden Goose Entertainment, w ramach której polska firma zajmie się wydaniem gry Mobbles Cards.

 

Podczas Wired Direct brytyjski wydawca zdecydował się ogłosić, że w jego ofercie znajdziemy Arcade Paradise, Lumote, Tiny Troopers Global Ops Deliver Us The Moon czy też Martha Is Dead znajdą się w portfolio.

 

Natec Fowler 2 to nowy adapter USB-C mający zagwarantować posiadaczom wielofunkcyjność oraz szereg cennych złącz do komfortowego wykorzystania.

 


źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama
Reklama