dodano: 2018-05-08 18:15:01
PCPS4XBOX

The Watchmaker z datą premiery i nowym zwiastunem filmowym

Autor: agusia16
The Watchmaker z datą premiery i nowym zwiastunem filmowym
2

The Watchmaker, przygodowa,  steampunkowa gra akcji, stworzona przez niezależne Micropsia Games zyskała oficjalną datę premiery, nowy zwiastun filmowy i zaktualizowaną wersję demonstracyjną.
 
O projekcie mieliśmy okazję wspominać już na stronie przy okazji kampanii na Kickstarterze. Wcielamy się w niej w Alexandra, strażnika zegara, który wędrując przez wieżę zegarową, wypełnioną wielkimi mechanizmami i narzędziami stara się opanować chaos związany z sabotażem, który wywołał przesunięcia czasowe. Okoliczne zegary przestają działać, a czas oszalał, przez to nasz protagonista i nie tylko on starzeje się niezwykle szybko. 
 
W The Watchmaker gracz mierzy się nie tylko z czasem, który zbiera jak apteczki, ale i z wieloma zagadkami i wrogami, którzy stają na jego drodze. Aby pokonać wszystkie te przeciwności musi wykorzystywać swoje umiejętności manipulowania czasem, by rozwikłać tajemnicę wieży zegarowej. 
 
Nasza historia zaczyna się gdy Alexandra budzi tajemniczy głos, który informuje go, że coś poszło nie tak. Jakaś nieznana istota sabotowała wieżę zegarową, czas zdecydowanie przyspieszył. Na naprawę tej sytuacji jest naprawdę niewiele czasu. I tak nasz protagonista wyposażony w magnetyczną rękawicę rusza w poszukiwaniu sabotażysty, przemieszczając się po licznych korytarzach wieży zegarowej. 
 
Zbliżający się wielkimi krokami The Watchmaker, który zadebiutuje na Steam już 17 maja w wersji na PC, a także na konsolach PlayStation 4, Pro i Xbox One to między innymi:
 
Puzzle-przygodowe Steampunk w 5 rozległych lokalizacjach:
- Unikalny proces starzenia, który zastępuje zwykły pasek zdrowia;
- Liczne przedmioty do kolekcjonowania;
- Różnorodna rozgrywka, z mieszanką odkryć i  zagadek;
Działania platformowe i walki z bossami:
- Zagadki środowiskowe do rozwiązania za pomocą rękawic magnetycznych i umiejętność kontrolowania czasu;
 
Razem z datą premiery projekt zyskał także nowy filmowy zwiastun oraz zaktualizowaną wersję demonstracyjną, którą można pobrać na karcie gry na Steam. 
 
Karta gry na Steam - wersja demo
 
Polub na Facebooku
 

 


źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-05-09 10:27:08

Fajny pomysł ale trochę do dopracowania graficznie. Jakby to poprawili to mógłby Techland wydawać ;)

avatar PanDamian
dodano: 2018-05-08 23:20:25

Manipulowanie czasem? Chyba trochę jak w Braid.

Reklama
Reklama