dodano: 2017-04-06 18:00:02
PCPS4XBOX

The Watchmaker z wersją demonstracyjną i kampanią na Kickstarterze

Autor: agusia16
The Watchmaker z wersją demonstracyjną i kampanią na Kickstarterze
0

Manipulacja czasem, temat znany i lubiany wraca w projekcie niezależnego  studia Micropsia Games, łączącej w sobie elementy przygodowe, akcji i platformówki, zatytułowanym: The Watchmaker.
 
Gra, którą twórcy umieścili na Kickstarterze, prosząc fanów dobrej zabawy o finansowe wsparcie, zadebiutować ma w dystrybucji cyfrowej na Steam w trzecim kwartale tego roku.
 
The Watchmaker pojawi się  na platformach Windows, ale i na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Twórcy mają przyjemność zaprezentować graczom także wersję demonstracyjną swojego projektu, którą znajdziecie na karcie gry na Steam a także na stronie kampanii. Link do dema znajdziecie poniżej.
 
The Watchmaker, to gra przenosząca nas do steampunkowego świata, w którym przejmujemy kontrolę nad mężczyzną imieniem Alexsander. Protagonista żyje w wieży pełnej olbrzymich zegarów, którymi codziennie musi się zajmować, oliwiąc mechanizmy, czyszcząc koła zębate, każde najmniejsze elementy odmierzaczy czasu. Jego codzienność przerwana zostaje gdy pewnego dnia budzi go tajemniczy głos, ostrzegający że coś dzieje się nie tak, ze jakaś nieznana osoba lub siła sabotuje wieżę zegarową. Wkrótce okazuje się, że zegary działają nieprawidłowo, czas oszalał, a Alexander starzeje się niezwykle szybko. Naszemu bohaterowi pozostaje niewiele czasu by zapobiec tragedii.
 
Projekt studia Micropsia Games, tak jak już wcześniej nadmieniłam, to połączenie wiele elementów. Znajdziemy więc w nim i elementy typowe dla przygodówek, czyli eksplorację i wszelakiego typu zagadki ale czekać nas będzie także walka z wrogami.
 
Wyposażony w specjalną magnetyczną rękawicę i torbę bom czasowych Alexander, będzie musiał pokonywać kolejne sale wieży zegarowej, szukając miejsc, w którym dokonano sabotażu, przy okazji poznając tajemnicę miejsca, którym zajmował się od lat. Celem jest przywrócenie naturalnego rytmu czasowego. 
 
Kampania gry na Kickstarterze - demo       Karta gry na Steam - demo
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama
Reklama