dodano: 2021-04-07 20:00:02
PC

The Wild Case, klimatyczna przygodówka z tajemnicą w tle zadebiutowała na Steam. Jest też dostępna w wersji demonstracyjnej

The Wild Case, klimatyczna przygodówka z tajemnicą w tle zadebiutowała na Steam. Jest też dostępna w wersji demonstracyjnej
17°
0

The Wild Case, klimatyczna przygodówka Specialbit Studio, z tajemnicą w tle zadebiutowała na Steam. Jest też dostępna w wersji demonstracyjnej, na Steam. 

Wczoraj swoją premierę na platformie Steam miała klasyczna przygodówka The Wild Case, kolejny tytuł od Specialbit Studio, mającego na swoim koncie klasyczną przygodówkę w rysunkowym stylu o tytule Angelo and Deemon: One Hell a Quest, przygodowe z elementami hidden object, mroczne Stormhill Mystery: Family Shadows i inne. 

Tym razem deweloperzy oddali w ręce graczy klasyczny przygodowy tytuł The Wild Case, które przez zakupem możecie sprawdzić w wersji demonstracyjnej. Ta jest dostępna na platformie Steam. 

The Wild Case to stworzona w rysunkowym, dwuwymiarowym stylu, klasyczna przygodówka w stylu "wskaż i kliknij", która przenosi graczy do odległej, położonej w lesistych terenach, niewielkiej wioski. Dzieją się w niej bardzo podejrzane rzeczy, związane z tajemniczymi zwierzętami o lśniących przerażających oczach, które zagrażają nie tylko zwierzętom, ale i ludziom. 

Przeczytaj również: The Wild Case, kolejnym przygodowym tytułem od Specialbit Studio

Bohaterem opowieści jest mężczyzna badający dziwne zjawiska na pograniczu paranormalnych. Któregoś dnia dostaje list z prośbą o pomoc, jego kolejne zadanie. Ma udać się do położonej w lesie, w dzikich ostępach, wioski, w której zwierzęta, przypominające zdziczałe bestie, terroryzują mieszkańców. 

Zadanie, które uaktywnia się zaraz po przybyciu do wioski, w której na gracza czeka wiele rozmów, z mieszkańcami, którzy mają swoje tajemnice. Wielu z nich pomoże, ale wielu przeszkodzi w pracy. Będą sprzymierzeńcy, ale będę i wrogowie. Gracz natknie się w swojej eksploracji także na pustelnika i na wiedźmę. Sam będzie musiał dowiedzieć się kto jest mu przychylny, a kto jest jego wrogiem. 

Rozgrywka toczy się w otwartym świecie, wykonanym w dobrze prezentującej się grafice. Wypełniona jest zagadkami, interakcjami z przeróżnymi postaciami i licznymi łamigłówkami. 

The Wild Case zadebiutowała na platformie Steam, w wersji na PC, Mac oraz Linux 6 kwietnia 2021 roku. 

Karta gry na Steam


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama
Reklama