dodano: 2020-02-29 06:05:02

This is the Zodiac Speaking nową grą Punch Punk Games i Klabater

Autor: AnoX
This is the Zodiac Speaking nową grą Punch Punk Games i Klabater
16°
0

This is the Zodiac Speaking to zupełnie nowa polska gra, poświęcająca się tym razem tematowi seryjnego mordercy, jego umysłu oraz działań.
 
Niezależna produkcja ma dostarczyć nam w tym roku historię seryjnego mordercy, którego działania przerażały mieszkańców Stanów Zjednoczonych.
 
Thriller o Zodiacu dostarczy nam pierwszoosobową zabawę związaną ze zbrodniami dokonywanymi w Kalifornii lat 70. biegłego wieku.
 
Jako gracze będziemy mieli okazję do doświadczenia zabawy stojącej pomiędzy skradanką, grą detektywistyczną oraz horroru. Jako Robert Hartnell będziemy się starali rozwikłać wielką tajemnicę.
 
WRATH: Aeon of Ruin doczekało się pierwszej dużej aktualizacji
 
- Jesteśmy bardzo szczęśliwi że możemy znowu pracować z Punch Punk Games. Wcześniej mieliśmy okazję wydać grę Apocalipsis zainspirowaną średniowiecznymi rycinami i mrocznymi historiami biblijnymi. Wraz z This is the Zodiac Speaking wypływamy jednak na szerszy ocean, gra ma szansę trafić do dużo większego grona odbiorców niż poprzedniczka. - powiedział Michał Gembicki, szef Klabatera - Znakiem firmowym naszego wydawnictwa powoli stają się gry, które w szerokiej perspektywie są komentarzem do kondycji ludzkości, ale jednocześnie skupiają się na indywidualnych przeżyciach jednostek. Lata 70te w Stanach Zjednoczonych to niepowtarzalny okres społecznych podziałów i niepokojów, czyli idealne tło dla ciekawej i dojrzałej opowieści przedstawionej w grze. -
 
- Zrobienie gry było zawsze moim marzeniem. Tak dziwnie się złożyło, że reżyser Krzysiek Grudziński i studio Punch Punk poszukiwało scenarzysty do projektu o seryjnym mordercy. A ja napisałem bestsellerową powieść o takim. - powiedział Łukasz Orbitowski, pisarz i współautor fabuły gry.
 
This is the Zodiac Speaking ukaże się w 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama