dodano: 2017-11-15 08:00:02
ANDIOSPC

This War of Mine: Stories - 11 bit Studios rozwija serie po 3 latach!

Autor: AnoX
This War of Mine: Stories - 11 bit Studios rozwija serie po 3 latach!
12°
2

This War of Mine: Stories - Father's Promise to pierwszy z dodatków, które w związku z trzecią rocznicą rozbudują markę o kolejne niesamowite historie!
 
Trzy lata temu 11 bit Studios  wydało znakomicie przyjęte This War of Mine, które cały czas było rozwijane. Niespodziewanie polskie studio zdecydowało się na wprowadzenie kolejnej obiecującej inicjatywy jaką jest This War of Mine: Stories. 
 
Pierwsza z części zatytułowana Father's Promise to historia oparta o słuchowisko Łukasza Orbitowskiego, gdzie jako Adam, staramy się przetrwać i uciec z miasta chroniąc w ten sposób naszą córkę. Twórcy ponownie poruszą poważne tematy w tak znanych motywach jak miłość, poświęcenie czy nienawiść. 
 
Seria Stories koncentruje się na elementach fabularnych, wystawiając je ponad przetrwanie. Dodatek jest dostępny w cenie 6,99 złotych, natomiast możemy się zdecydować od razu na zakup Przepustki Sezonowej w bardzo niskiej cenie - 16,99. W 2018 roku doczekamy się dwóch pozostałych historii. 
 
Father's Promise na Steam
 
Przepustka Sezonowa
 
Ponadto studio zapowiedziało jeszcze jedną niespodziankę - Słuchowisko autorstwa Ł. Orbitowskiego z Marcinem Bosakiem, Laurą Samojłowicz oraz Erykiem Lubosem w rolach głównych, które nabyć można w serwisie Storytel.pl
 
Strona Gry
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2017-11-16 11:59:33

Czas najwyższy!

avatar Mariusz
dodano: 2017-11-15 19:18:14

Pozytywna informacja, brakowało mi trybu fabularnego. Liczę na większą rurznorodność postaci bo często się powtarzały przy kolejnych rozgrywkach jak i więcej losowych wydarzeń. Czekam na nową zawartość.

Reklama
Reklama