dodano: 2018-11-27 22:05:02
ANDIOSPCPS4PS4 PRO

This War of Mine: Complete Edition zadebiutowało na Nintendo Switch

Autor: AnoX
This War of Mine: Complete Edition zadebiutowało na Nintendo Switch
20°
0

This War of Mine: Complete Edition dzisiaj oficjalnie zalicza premierę na konsolce mobilnej Nintendo Switch, gdzie nowe osoby mogą zabrać się do Pogoren.
 
Rodzima ekipa 11 bit studios dzisiaj oficjalnie wypuściła na konsolce Nintendo Switch swój wielki hit, który pozwolił studiu uzyskać bardzo, bardzo dobrą pozycję na całym świecie. Obecnie posiadacze tej platformy mogą ponownie lub po raz pierwszy zapoznać się z opowieścią grupki cywili w trakcie wojny. 
 
Wersja na konsole Wielkiego N doczekała się pełnej zawartości oraz wsparcia, które będzie w późniejszym okresie trafiać do produkcji. Pełne doświadczenie w Pogoren pozwoli nam się zapoznać z wieloma historiami, które będą trafiać do serc graczy.
 
Antywojenna historia alternatywna to także pole do wielu trudnych wyborów moralnych oraz wydarzeń, które towarzyszą najmniej winnym uczestnikom konfliktu. 
 
This War of Mine: Complete Edition zawiera dodatek Father's Promise, dodatek The Little Ones, wszystkie darmowe rozszerzenia wydane do tej pory i będzie uaktualniona o wszystkie przyszłe dodatki bez żadnych dodatkowych opłat.
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama