dodano: 2019-08-25 20:00:06
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

TOHU, prześliczna przygodówka w rybim świecie płynącym w eterze

Gra: TOHU
TOHU, prześliczna przygodówka w rybim świecie płynącym w eterze
14°
0

TOHU, prześliczna, ręcznie rysowana przygodówka point & click niezależnego studia Fireart Games, rozgrywająca się w świecie płynącym w eterze,  zadebiutuje na Steam w marcu przeszłego roku. 
 
Wiosną przyszłego roku na Steam zadebiutuje przygodowa produkcja "wskaż i kliknij" stworzona przez niezależne, rodzime studio mające na swoim koncie platformówkę Spirit Roots. Gra wykonana jest w unikalnym, rysunkowym stylu graficznym, wypełniona tajemniczymi, ale i słodkimi postaciami, z niezwykłą mechaniką i 7-8 godzinną rozgrywką. 
 
Przygodówka Willy Morgan z kartą na platformie Steam
 
TOHU przenosimy się do odległego świata położonego gdzieś w eterze, do świata ryb, rybnej planety, w której żyje dziewczynka ukrywająca swoje moce. Dziewczę potrafi zmienić się w Cubusa - swoje alter-ego. Dzięki tym zdolnościom może przenosić wiele przedmiotów na odległość, ale i dokonywać wielkich, niesamowitych czynów. Dziewczynka wiedzie spokojne, zrównoważone życie w małym, przytulnym domu. Spokój pewnego dnia burzy ktoś, kto niszczy Święty Silnik, serce rybiej planety. Zniszczenie to wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców owej krainy. Dziewczynka rusza zatem w podróż, której celem jest odnalezienie kogoś, kto będzie umiał naprawić silnik i przywrócić bezpieczeństwo planety ryb, zagrożonej mrocznym, chaotycznym terrorem.
 
TOHU to przygodówka wykonana w ręcznie rysowanym stylu graficznym dopełnionym niezwykle klimatyczną ścieżką dźwiękową, stworzoną przez Christophera Larkina - kompozytora ścieżki dźwiękowej Hollow Knight.
 
TOHU zadebiutuje w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam w wersji na PC w marcu 2020 roku. 
 
Karta gry na Steam
 
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama