dodano: 2020-03-23 22:05:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Ghost Recon Breakpoint jutro z Epizodem 2 wraca do korzeni serii

Autor: AnoX
Ghost Recon Breakpoint jutro z Epizodem 2 wraca do korzeni serii
21°
0

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint doczeka się jutro aktualizacji rozpoczynającej Epizod 2, nowe tryby zabawy oraz rozbudowaną dawkę zmian i poprawek.
 
Ubisoft już jutro udostępni Epizod 2, czyli kolejny niezwykle istotny moment dla Ghost Recon Breakpoint, które doczeka się wielkiego, drugiego otwarcia z szeregiem zmian, poprawek oraz nowej zawartości.
 
2.0 zagwarantuje nam nową historię fabularną zatytułowaną Deep State, w której będziemy mieli okazję towarzyszyć Samowi Fisherowi z serii Tom Clancy's Splinter Cell. Wraz z nim pojawią się spiski, knucia oraz dronów, które ponownie staną się wielkim zagrożeniem dla wielu ludzi.
 
Nowe maszyny kierowane będą... umysłem, zatem przed tym cięższym zadaniem staniemy. Aurora ponownie się centrum światowego napięcia oraz konfliktu, mogącego zdecydować o losach świata.
 
Niebieskie światło - Czym jest? Co jest źródłem? Jak wpływa na nas?
 
W głównej roli ponownie wystąpi Michael Ironside, a pełna zawartość będzie dostępna dla posiadaczy przepustki 1. roku lub po zakupie osobnym. Podstawowo za darmo wszyscy otrzymają pierwsze zadanie oraz 2 nagrody.
 
Razem możemy liczyć na 10 nowych, ekskluzywnych nagród do wszystkich trybów gry, w tym także tych wieloosobowych i kooperacyjnych.
 
Rozgrywka wzbogaci się o dwie zupełnie nowe klasy, z których Agent Eszelony skupi się na skradaniu się, bezgłośnej eliminacji oraz przemieszczaniu się pomiędzy przeciwnikami.
 
Klasa inżynierska zagwarantuje nam możliwość zadawania większych obrażeń dronom, uzyskać dostęp do granatnika oraz... samodzielnego posługiwania się Dronem Obronnym, wspierających nas ofensywnie z użyciem wzmocnionej amunicji.
 
Od jutra będziemy mogli skorzystać także z Rozgrywki Ducha, która wprowadza zarówno stare działania w znane z historii cyklu jak również i nowe specyficzne cechy z Breakpoint jak zmęczenie, bandaże (maks. 2 podstawowo) oraz ogólnikową rewolucję w kwestii balansu z naciskiem na bardziej realistyczny system łupów.
 
 
Wieloosobowe tryby dostarczą nam aż 4 nowe, duże mapy, które wraz z poprzednimi będą dostępne do wybrania poprzez specjalne głosowania. 
 
Aktualizacja wprowadzi także szereg pomniejszych zmian oraz nowości, dzięki którym poprawi się umieszczenie kamery i problemy z nim związane, BASE jumping, dostępne będzie sortowanie sprzętu oraz broni czy lepszy system odradzania się. Więcej przeczytacie w dedykowanym wpisie.
 
Francuski gigant ogłosił także, że wszyscy gracze będą się mogli zapoznać ze zmianami 2.0 w ramach darmowego weekendu, który rozpocznie się 26 marca i zakończy się 29 marca 2020 roku na Xbox One, PlayStation 4 i na komputerach osobistych.
 
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint zadebiutowało 4 października 2019 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One oraz w chmurze Google StadiaNa komputerach grę można wypożyczyć również za sprawą Uplay+.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama