dodano: 2019-02-19 20:00:02
PC

Total War: Three Kingdoms z nowym zwiastunem prezentującym rozgrywkę

Autor: AnoX
Total War: Three Kingdoms z nowym zwiastunem prezentującym rozgrywkę
0

Total War: Three Kingdoms doczekało się nowego, obszernego materiału z rozgrywki, który prezentuje nam zawartość oraz zmiany w ramach tej odsłony cyklu.
 
W ramach ponad 20 minut rozgrywki możemy bliżej się przyjrzeć przykładowej rozgrywce z Total War: THREE KINGDOMS. Deweloperzy tym razem postanowili przedstawić nam kilka różnych aspektów, które uległy zmianie i udoskonaleniu.
 
Tytułowy konflikt odbywa się w III wieku po narodzinach Chrystusa daleko we wschodniej Azji. To właśnie tam wielkie armie ścierają się ze sobą i starają się wykształcić przyszłe państwo. Rzecz jasna rywalizacja pomiędzy frakcjami odbywa się nie tylko bezpośrednio w boju, ale także poprzez spiski czy odpowiednią dyplomację.
 

Komputery - zobacz ceny

 
Nowościami są tryby Records oraz Romance, a to tylko skrawek ciekawych treści, które pozwolą nam jeszcze lepiej bawić się w ramach tego okresu. Nie zabraknie także różnego typu atrakcji, które będziecie mogli zobaczyć poniżej.
  
Creative Assembly cały czas stara się wprowadzać różnego typu zmiany, które tym razem mogą się okazać naprawdę imponujące oraz efektywne, dzięki czemu 
  
Total War: Three Kingdoms będzie dostępne 23 maja 2019 roku na komputerach osobistych.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama