dodano: 2021-09-14 12:07:01
PC

Total War: Warhammer III oficjalnie przesunięty na 2022 rok

Total War: Warhammer III  oficjalnie przesunięty na 2022 rok
0

Total War: Warhammer III przesuwa premierę z końca 2021 roku na początek 2022 roku, dowiadujemy się z oficjalnego oświadczenia studia Creative Assembly. Gra prawdopodobnie potrzebuje trochę czasu by zostać dopracowana, niemniej kierownictwo zapewnia graczy, że będzie tego warta.

Fani świata Warhammera będą musieli niestety poczekać dłużej na trzecią już część strategii turowej osadzonej w tym uniwersum. Studio Creative Assembly zdecydowało się przesunąć premierę z późnych miesięcy 2021 roku na początek 2022. Dyrektor ds. produktu, Rob Bartholomew, przeprosił graczy za wydłużony czas oczekiwania, wyjaśniając, że pomoże to grze jeszcze mocniej wkroczyć w nową erę Total War: Warhammer. Zapewnił również, że oczekiwanie nie będzie wydłużone, a studio, dla osłodzenia tego czasu na pewno podzieli się różnymi informacjami i pozwoli graczom być na bieżąco. 

Dodatkowo, Bartholomew zaznaczył, że możemy spodziewać się doświadczenia, które wyrwie nas z butów, więc być może produkt, który dostaniemy jest wart czekania, a jak wiadomo, lepiej nie wypuszczać niedopracowanej gry.

Zobacz także: Scrapnaut - Steampunkowy survival już wkrótce dostępny na Steam

Co więcej, w oświadczeniu zapowiedziano, że wraz z premierą trzeciej części nie kończymy przygody z trylogią Total War: Warhammer, ale możemy spodziewać się długiego czasu wparcia, a także wielu treści i dodatków przez kilka następnych lat.

Total War WARHAMMER III przesuwa więc premierę na początek 2022 roku i ma się ukazać na komputerach osobistych.

 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama