dodano: 2019-04-18 06:00:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Trine 4 trafi także do zestawu Trine Ultimate Collection

Autor: AnoX
Trine 4 trafi także do zestawu Trine Ultimate Collection
18°
0

Trine 4: The Nightmare Prince trafi także do zestawu Trine Ultimate Collection, który również ukaże się jeszcze w tym roku. Co będzie zawierać to wydanie?
 
Najnowsza odsłona jeszcze się nie ukazała na rynku, ale już teraz możemy się zainteresować zbiorowym wydaniem, które zapewni nam nie tylko trzy poprzednie części, ale także i najnowszą grę.
 
Trine 1-4 to absolutna masa znakomitej platformowo-zręcznościowej zabawy w pięknych, fantastycznych światach. Ultimate Collection zapewni nam wiele, wiele godzin wyjątkowej rozgrywki.
 
Kooperacyjna formuła otworzy przed nami niewiarygodne i kolorowe światy, które wypełnione są magicznym urokiem oraz masą szczegółów wszelkiej maści. Jeżeli zdecydujemy się zakupić Trine Ultimate Collection to otrzymamy także ścieżkę dźwiękową ze wszystkich gier, mapę świata oraz cyfrowy artbook.
 
Jeżeli kompletne wydanie będzie dostępne w atrakcyjnej cenie to zdecydowanie warto będzie chwycić za tę wersję, szczególnie jeżeli nie mieliście jeszcze okazji sprawdzić tej serii. Sam z resztą chętnie dokonałbym takiego zakupu.... Ciekawe czy ktoś to w Polsce wyda, także w pudełku.
 
Trine 4: The Nightmare Prince i Trine Ultimate Collection ukażą się jesienią 2019 roku na PC, PS4 i XB1.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama