dodano: 2020-09-14 07:00:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Tryb ojczysty w Iron Harvest - Co to? Co oferuje? Jak się prezentuje? Nowy materiał odpowiada na pytania!

Autor: AnoX
27°
0
Tryb ojczysty w Iron Harvest - Co to? Co oferuje? Jak się prezentuje? Nowy materiał odpowiada na pytania!
Najnowszy materiał z Iron Harvest prezentuje graczom tryb ojczysty. Co oferuje? Czym jest? Jak się prezentuje? Odpowiedzi dostarcza poniższe wideo.
 
Po udanej premierze KING Arts Games oraz Koch Media dalej ciężko pracują, prezentując nam chociażby najnowszy materiał wideo ukazujący jedną z ciekawostek dotyczących gry.
 
Jest nim Tryb Ojczysty, czyli specjalna wersja językowa bazująca dla dubbingu, w którym każda ze stron posługuje się swoim własnym językiem - polski, niemiecki oraz rosyjski.
 
 
Przy okazji można ujrzeć nieco scenek fabularnych, wyciętych z obszernej kampanii dla pojedynczego gracza, którą tak jak i wieloosobową zawartość możemy sprawdzić obecnie na komputerach osobistych.
 
Jakub Różalski, twórca świata 1920+, skomentował - Dzięki ciężkiej pracy KING Art, tryb ojczysty wrzuca gracza w sam środek europejskiego konfliktu i od razu zanurza w przejmującej historii. Zobaczenie, jak moje obrazy i świat nad którym pracowałem ożywają to naprawdę niesamowite przeżycie. Osobiście nie chciałbym grać w tę grę inaczej, niż z macierzystymi językami dla każdej frakcji, bo to dodaje dużo więcej wrażeń. -
 
Iron Harvest zaliczyło debiut 1 września 2020 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama