dodano: 2022-09-22 23:00:01

TUDUM, kolejne światowe wydarzenie filmowe i serialowe od Netflix pokazane na filmowej zapowiedzi

aktualności newsy filmowe TUDUM, kolejne światowe wydarzenie filmowe i serialowe od Netflix pokazane na filmowej zapowiedzi
0
TUDUM, kolejne światowe wydarzenie filmowe i serialowe od Netflix pokazane na filmowej zapowiedzi

Już w najbliższą sobotę i niedzielę będziemy mogli w formie online uczestniczyć w kolejnym wydarzeniu od platformy Netflix, w kolejnym TUDUM. Jest zwiastun!

Po raz kolejny platforma Netflix prze dwa dni, dokładnie dwa wieczory, prezentować będzie nadchodzące tytuły, zarówno filmowe, jak i serialowe, które wkrótce, lub w najbliższych miesiącach pojawiać się będą na Netfliksie. jak co roku rusa kolejna edycja wydarzenia znanego jako TUDUM.

Zapoznaj się także z: Wyjątek - kosmiczny anime horror science-fiction. Premiera serialu Netflix w październiku

TUDUM, kolejne prezentowane na świecie wydarzenie online, z filmami i serialami od Netflix, w formie online zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą sobotę oraz w niedzielę będziemy świadkami prezentacji tego co platforma Netflix ma nam do zaoferowania. Przed wydarzeniem prezentuje zatem zwiastun i ujawnia listę tytułów. 

Podobnie jak w zeszłym roku, tak i w tym widzowie i zainteresowani wydarzeniem, będą mieli okazję na spotkanie w formie online z wieloma gwiazdami kina. Tym razem Netflix ogłasza ponad 200 gwiazd i twórców z całego świata. Będą się oni dzielić z fanami serialami, filmami i programami specjalnymi. W tym wydaniu TUDUM będzie ich ponad 120. Nie zabraknie nowości filmowych i serialowych. Będą także zapowiedzi kontynuacji i przede wszystkim mnóstwo zwiastunów oraz pierwsze ujęcia nowych produkcji. Nie zapomniano także o wywiadach, 

Przeczytaj również:

 

Impreza, która toczyć się będzie w formie online, globalnie, czyli na całym świecie to 24 godziny poświęcone filmom i serialom. Podczas wydarzenia obaczymy zapowiedzi i zwiastuny wieli nowości i kontynuacji. Niektóre z nich prezentujemy. Wszystkie tytuły zaś znajdziecie poniżej, na grafice od Netflix. 

Lista tytułów  

Wydarzenie będzie miało miejsce w dnia 24 i 25 września. TUDUM będzie można śledzić za pośrednictwem kanału YouTube. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama