dodano: 2022-01-13 16:00:01
PS3

Twisted Metal w nowej odsłonie trafi w ręce FireSprite, przynajmniej wedlug plotek

11°
0
Twisted Metal w nowej odsłonie trafi w ręce FireSprite, przynajmniej wedlug plotek

Twisted Metal najprawdopodobniej doczeka się odnowionej wersji i według doniesień Video Games Chronicle, tytułem miałoby się zająć brytyjskie studio FireSprite, na co wskazywać może kilka czynników.

Sony już oficjalnie potwierdziło powrót marki Twisted Metal na ten moment w formie serialu, o grze jeszcze nic niewiadomo. Teraz, chociaż jeszcze nie oficjalnym kanałem, rozchodzą się wieści o prawdopodobnym producencie gry.

Plotki mówią obecnie o odebraniu jeszcze nie ogłoszonej gry studiu Lucid Games (deweloper Destruction AllStars), i oddaniu prac nad projektem jednego ze studiów w Europie. Oczywiście, w sieci pojawiło się wiele spekulacji, niemniej oryginalne źródło tych nowinek, czyli Video Games Chronicle, kieruje uwagę na dewelopera FireSprite, które jest odpowiedzialne za takie tytuły jak The Playroom (2013) i The Persistence (2018).

Założyciele studia pracowali wcześniej nad serią WipeOut, dlatego to studio jest podejrzewane o przejęcie kontroli nad rebootem Twisted Metal, co więcej, FireSprite znajduję się w Liverpoolu, zaledwie kilka minut od siedziby Lucid Games.

Zobacz także: PUBG BATTLEGROUNDS już w modelu Free to Play! Co dodano przy tej okazji?

Dodatkową sugestią jest pewna migracja talentów między studiami. Jeden z użytkowników zauważył, że Matt Southern przeszedł z Lucid do FireSprite, gdzie objął stanowisko „reżysera gry”. Southern wyreżyserował wcześniej MotorStorm: Apocalypse i pracował nad Destruction AllStars w Lucid.

To również mogłoby sugerować prace nad kolejnym poważnym tytułem, jednak należy pamiętać, że na ten moment mamy do czynienia z plotkami.

 

Komentarze (0):
Reklama