dodano: 2022-01-17 20:00:01

Twogether: Project Indigos - Chapter 1, przygodowa gra logiczna w pierwszym rozdziale na PS4 i PS5

Twogether: Project Indigos - Chapter 1, przygodowa gra logiczna w pierwszym rozdziale na PS4 i PS5
17°
0

Twogether: Project Indigos - Chapter 1, przygodowa gra logiczna w pierwszym rozdziale, stworzona przez Flaming Llama Games zadebiutowała na PS4 i PS5.

Kolejną grą ekskluzywną, wydaną jedynie na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 5 jest Twogether: Project Indigos - Chapter 1, podzielona na dwie części przygodowa gra logiczna, stworzona w trzecioosobowym stylu. 

Przeczytaj również: Another Tomorrow, przygodowa gra z widokiem z góry i łamigłówkami ma datę premiery

Twogether: Project Indigos to gra, która została podzielona na części, w tym wypadku na dwa epizody, dzieło  Flaming Llama Games. Tytuł jest klasyczną przygodówką logiczną, w której przyjdzie nam kierować dwiema postaciami. Jest to w klimacie sci-fi, a jej bohaterami są postaci obdarzone nadprzyrodzonymi mocami. 

Bohaterami opowieści w Twogether: Project Indigos, w rozdziale pierwszym są Rafi i Sam, młodzi ludzie, którzy zostali uwięzienie w ośrodku badawczym Hexacells. Jest to bardzo niebezpieczne i mroczne miejsce, do którego trafiają dzieci obdarzone wyjątkowymi, ponadnaturalnymi mocami. Dzieci są porywane, a w tym miejsce testuje się ich zdolności. Pewnego dnia udaje im się uciec. Teraz muszą połączyć siły, by pokonać wiele przeszkód, w tym zagadek, jakie zostaną przed nimi postawione. Aby zmierzyć się z przeciwnościami będą wykorzystywać swoje super moce, by razem współpracować, poznając przy okazji smak przyjaźni, takiej prawdziwej. 

Przeczytaj również: In Nightmare, przygodowy horror zmierza jedynie na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5

Rozgrywka opiera się na eksploracji, i ciągłym wybieraniu między dwoma bohaterami, skupiając się na telekinetycznych mocach Rafiego, który potrafi przenosić przedmioty na odległość. A także na zdolność teleportacji, jaka jest przypasana postaci Sam.

Gra dostępna w wersji na konsole PlayStation 4, Pro oraz PlayStation 5. 

Kup grę

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama