dodano: 2018-11-08 07:45:01

This War of Mine: Complete Edition i Moonlighter na Nintendo Switch!

Autor: AnoX
This War of Mine: Complete Edition i Moonlighter na Nintendo Switch!
0

This War of Mine: Complete Edition i Moonlighter łączy ze sobą nie tylko polska firma 11 bit studios, ale także konwersje na konsole Nintendo Switch. 
 
Dla odmiany rozpocznijmy od tego drugiego tytułu, czyli do Moonlightera od Digital Sun Games, które ponownie zostanie wydane przez 11 bit Studios, tym razem jednak mowa o edycji na konsolkę mobilną Nintendo Switch. O jakości przygód Willa informowaliśmy Was w tym miejscu, a wydana konwersja wzbogacona została o elementy dodane później za sprawą kolejnych aktualizacji. 
 
Poza wersjami cyfrowymi i pudełkowymi na rynku znajdziemy tak specjalną, limitowaną edycję znaną jako Signature Edition, w ramach której znajdziemy m.in. plakat z podpisami twórców, specjalny medalion czy ścieżkę dźwiękową na CD oraz figurkę z pewnym charakterystycznym wrogiem. 
 
 
 
Przy okazji wczoraj 11 bit Studios ogłosiło, że zamierza na tę samą platformę wydać The War of Mine: Complete Edition, które ma dostarczyć graczom pełne doświadczenie w Pogoren. 
 
Znakomity tytuł jeszcze w tym miesiącu pozwoli kolejnej grupce graczy zapoznać się z ciężkim losem cywili, którzy muszą poradzić sobie z różnymi zagrożeniami i niebezpieczeństwami. 
 
The War of Mine: Complete Edition będzie mieć premierę 27 listopada 2018 roku na Nintendo Switch w cenie 39,99 dolarów, a za wersję pudełkową odpowiadać będzie Koch Media Deep Silver. 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama