dodano: 2020-02-20 12:40:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Twórcy Desperados III publikują nowy termin premiery i nowy zwiastun

Autor: nocarz
20°
0
Twórcy Desperados III publikują nowy termin premiery i nowy zwiastun
Studio Mimimi Games kolejny raz przesuwa premierę Desperados III i na pocieszenie publikuje nowy zwiastun. Gra doczeka się polskiej wersji językowej!
 
Najnowsza odsłona Desperados III miała ukazać się w zeszłym roku jednak jej premiera zaliczyła opóźnienie. Zapewne twórcy pracują w myśl - nowy rok, nowe możliwości i ogłosili właśnie okres premierowy.
 
Niestety nadal nie jest ona dokładnie sprecyzowana. Zatem w kolejnej wersji zdarzeń, gra ma zadebiutować latem tego roku, o ile znowu coś nie wymknie się spod kontroli.
 
 
Studio chcąc jednak odrobinę przeprosić za tę obsuwę, zaprezentowało nowy zwiastun. Materiał ukazuje w końcu genialnego Doca McCoya, który po raz pierwszy pojawił się w pierwszej części kultowej produkcji.
 
Ten genialny alchemik i lekarz dodawał sporo finezji do działań gangu Johnna Coopera. Tak więc trzecia odsłona zabierze znowu wszystkich fanów na Dziki Zachód w znajomym towarzystwie. Niestety jak widać jeszcze trochę poczekamy na tą wycieczkę.
 
Desperados III ukaże się latem 2020 roku na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gra dostępna będzie w polskiej wersji językowej w formie napisów, nie zabraknie także oryginalnej, angielskiej.
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama