dodano: 2020-07-12 15:41:13

Kiedy odbędzie się Ubisoft Forward? Data wydarzenia, które może zaserwować nam wiele świetnych ogłoszeń!

Autor: AnoX
Kiedy odbędzie się Ubisoft Forward? Data wydarzenia, które może zaserwować nam wiele świetnych ogłoszeń!
49°
1

Ubisoft Forward to zupełnie nowa inicjatywa firmy Ubisoft, która ma zagwarantować graczom sporo zapowiedzi latem 2020 roku. Kiedy poznamy nowe daty premier?

Szybka zapowiedź nowego wydarzenia - Forward

Francuski gigant gier oficjalnie ogłosił, że swoje nowe produkcje oficjalnie zaprezentuje nieco później niż miało to miejsce do tej pory, co może wielu z nas nieco dziwić. Dotychczas wiele wskazywało na to, że firma zdecyduje się pozostać przy okresie znajdującym się mniej więcej w okresie odwołanych targów E3 2020.
 
Nowa inicjatywa w postaci Forward zagwarantuje nam okazję do zapoznania się z nowymi tytułami, pokazami oraz informacjami dotyczących już nam znanych oraz przyszłych gier.

Jakie gry możemy zobaczyć podczas Ubisoft Forward?

O atrakcyjnej dla nas godzinie zapewne zobaczymy jakiś obszerny fragment rozgrywki z Assassin's Creed Valhalla, nie zabraknie także zapewne pokazu Watch Dogs Legion, wciąż czekamy na konkrety z Gods & Monsters czy Roller Champions.
 
Zapomnieć nie możemy także o wciąż ratowanym Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint, który doczeka się właśnie mniej więcej w tym czasie wprowadzenie nowego wydarzenia oraz towarzyszy SI.
 
Nieco lepiej sytuacja ma się z jeszcze jednym publicznie nam znanym tytule, czyli z Tom Clancy's Rainbow Six Quarantine, które mniej więcej znamy, jednakże nie znamy dokładnych szczegółów dotyczących wprowadzonych przez twórców zmian.
 
Forma wydarzenia nie jest nam jeszcze znana, w związku z czym musimy się w tej kwestii nieco uzbroić w cierpliwość, ponieważ obecna sytuacja nie sprzyja nikomu w dłuższej perspektywie czasu, o czym się pewnie przekonamy z opóźnieniem....

Dokładna data Ubisoft Forward

Ubisoft Forward odbędzie się 12 lipca 2020 roku od godziny 21:00. Prowadzone będą transmisje, a na naszych łamach znajdziecie dedykowane teksty poszczególnym ogłoszeniom.
 
 
[Aktualizacja - 4 lipca 2020 roku] Francuski gigant opublikował zupełnie nowy zwiastun, potwierdzający datę wydarzenia oraz gry, które na pewno będziemy mieli przyjemność ujrzeć w pierwszej połowie lipca 2020 roku. Nowością jest naturalnie zapowiedziane niedawno Hyper Scape.
 
[Aktualizacja - 11 lipca 2020 roku] Ubi doczekało się kolejnego wycieku w ramach którego dowiedzieliśmy się, że dzisiaj będziemy mogli zobaczyć oficjalną zapowiedź nadchodzącego Far Cry 6!
 

Line-up UF

Francuski gigant branży gier zdecydował się opublikować zestawienie tytułów, jakie będziemy mogli ujrzeć podczas niedzielnej imprezie. W zasadzie wszystkie udało nam się wskazać, choć warto także odnotować obecność marki Trials oraz jej świetnego modelu rywalizacji wyścigowo-zręcznościowej.
 
Otrzymaliśmy także potwierdzenie, że już od godziny 20:00 będziemy mogli ujrzeć w początek relacji, a jakby tego było mało to za obejrzenie wydarzenie będziemy mogli otrzymać Watch Dogs 2.

 
 

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-07-08 15:49:54

Już nie moge sie doczekac a najbardziej tego ze zapowiedza cos nie zapowiedzianego jak Far Cry 6 :) Kurcze musi to byc :)

Reklama
Reklama