dodano: 2020-05-21 23:50:02
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Ubisoft ujawnia e-sportową Europejską Ligę Challenger, a dzięki Ubisoft Polska, rodzima Polish Masters staje się jeszcze istotniejsza!

Autor: AnoX
Ubisoft ujawnia e-sportową Europejską Ligę Challenger, a dzięki Ubisoft Polska, rodzima Polish Masters staje się jeszcze istotniejsza!
15°
0

Ubisoft przedstawił plany dla Europejskiej Ligi Challenger, a rodzime zmagania Rainbow Six Polish Masters znacząco zyskują na znaczeniu! Co czeka fanów?
 
Francuski gigant zapowiedział wielkie zmiany w e-sportowej rywalizacji w Tom Clancy's Rainbow Six Siege, zarówno w ogólnoeurpejskiej jak i lokalnej rywalizacji, w tym także w rodzimej lidze.
 
Liga Europejska będzie najważniejszymi rozgrywkami na Starym Kontynencie, a w jej składzie znajdziecie się 10 drużyn rywalizujących w ramach systemu „każdy z każdym”.
  
W pierwszym sezonie w 2020, w Lidze Europejskiej wystąpią następujące ekipy:
 
 • Rogue
 • Team Empire
 • Virtus.pro
 • Chaos Esports Club
 • G2 Esports
 • Natus Vincere
 • Team Vitality
 • BDS Esport
 • IziDream
 • Team Secret
 
Zmagania w tym formacie odbywać się będą w poniedziałki oraz środy od godziny 18:00 naszego czasu, natomiast w grudniu odbędą się specjalne finały podczas których poznamy Mistrza Europy, nie zabraknie także turnieju spadkowego.
 
Nowa Europejska Liga Challenger to nowa część odświeżonej ścieżki do zawodowstwa, dzięki której będzie się można pokazać z jak najlepszej strony.
 
Lokalne ligi zapewnią punkt wejściowy do Europejskiej Ligi Challenger, wobec czego chociażby nasza rodzima liga Rainbow Six Polish Masters, a przynajmniej jej mistrz stanie do rywalizacji w Europejskiej Lidze Pretendentów, w której dwie najlepsze ekipy otrzymają szansę powalczenia o miejsce we wspomnianej Lidze Europejskiej!
 
Zadziwiające problemy GeForce Now, czyli jak radzi sobie obecnie usługa i jakie gry oferuje?
 
Pierwsze zmagania odbędą się online, a widzowie mogą od teraz spodziewać się nowości w postaci chociażby kilku funkcji:
 
 • Narzędzia premium i materiały pomocnicze w trakcie nadawania.
 • Dedykowany obszar analiz, pozwalający komentatorom przekazywać więcej informacji.
 • Oprócz dynamicznych występów zespołów zawodowych, także nowe rodzaje zawartości – debaty, komentarze redakcyjne, elementy interaktywne i nie tylko.
 • Ulepszenia technologiczne za kulisami, gwarantujące ciekawszy stream dla widzów.
 
Przy okazji dziś poznaliśmy pierwszego partnera naszej lokalnej ligii - Rainbow Six Polish Masters 2020, który została marka OMEN należąca do firmy HP. Współpraca rozpocznie się za tydzień, 28 maja i potrwa aż do 6 września 2020 roku, gdy poznamy tegorocznego Mistrza Polski stającego do rywalizacji w Challengerze.
 
OMEN zagwarantuje laptopy dla zespołu komentatorskiego oraz analizy w czasie Rainbow Six Polish Masters, obie firmy będą prowadzić wspólnie komunikację oraz wspólnie podzielą się wiedzą oraz doświadczeniem. Producent chce w ten sposób zagwarantować graczom jeszcze lepsze urządzenia, bardzo dopasowane do faktycznych potrzeb.
 
- Jesteśmy dumni z możliwości współpracy w momencie wejścia rozgrywek Rainbow Six Polish Masters na jeszcze lepszy poziom. Z pewnością będzie to najbardziej ekscytująca edycja turnieju zwłaszcza, że zwycięstwo w nim po raz pierwszy umożliwi najlepszym polskim graczom walkę o imponującą pulę nagród na globalnej arenie. Marka OMEN celebruje kulturę gamingową i swoimi rozwiązaniami wspiera wszystkich, którzy poprzez granie stale się rozwijają. W HP nazywamy to „play to progress”, dzięki urządzeniom z szerokiego portfolio OMEN, dzięki którym każdy może kompleksowo wyposażyć swoje stanowisko, zarówno profesjonalni gracze, jak i Ci poświęcający się grze w domowym zaciszu, mogą skupić się na doskonaleniu swoich umiejętności, mając do dyspozycji sprzęt z najwyższej półki – powiedziała Katarzyna Dulemba, PS Gaming Marketing, HP Inc Polska.
 
- Po 3 edycjach turnieju wcześniej znanego jako Masters League, w tym roku udało nam się zbudować nową jakość, dlatego tym bardziej cieszymy się, że na tej nowej drodze towarzyszyć nam będzie marka Omen. Łączy nas wspólne zaangażowanie w rozwój esportu i jesteśmy przekonani, że razem dostarczymy naszej stale rozwijającej się społeczności Siege’a w najlepszym wydaniumówi Kamil Ściana, Brand Manager CEE w Ubisoft. 
 
Tom Clancy's Rainbow Six Siege jest dostępne na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One. Europejska Liga Challenger rozpocznie rozgrywki jesienią.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama