dodano: 2019-05-10 05:55:01
PCPS4PS4 PROSTRXBOX

Ubisoft ogłosił Ghost Recon Breakpoint, nową odsłonę cyklu

Autor: AnoX
18°
1
Ubisoft ogłosił Ghost Recon Breakpoint, nową odsłonę cyklu
Ubisoft oficjalnie dzisiaj zaprezentował kolejną odsłonę cyklu Ghost Recon. Wbrew pozorom nie jest to jednak Wildlands 2, a Breakpoint. 
 
Francuski gigant kilka dni temu zaprosił graczy na ogólną zapowiedź zupełnie nowej odsłony, o której Wam wspominaliśmy na naszej stronie. Dzisiaj oficjalnie otrzymaliśmy pierwsze materiały koncentrujące się właśnie na kontynuacji.
 
Plotki wskazywały, że głównym przeciwnikiem miałby być niejako Cole D. Walker, czyli postać, która dosłownie przed chwilą pojawiła się w... Ghost Recon Wildlands
 
Faktycznie tak też było, co potwierdził nam znakomicie wykonany materiał wideo, doskonale budujący atmosferę oraz styl, w jakim chcą deweloperzy utrzymać swój projekt. Tym razem walka ma się toczyć bardziej bezpośrednio, niemalże krok w krok, w czym będziemy mogli skorzystać z otoczenia. To właśnie ono stanie się naszą podstawą działania, a niekiedy także idealnym wsparciem. 
 
 
Przedstawiono nam także rozgrywkę, która okazała się wyjątkowo intrygująca oraz zapierająca momentami dech w piersiach. Niestety problem leży tutaj w kwestii jego wiarygodności. Niestety widać tu wyraźnie bardzo, bardzo mocną reżyserię oraz elementy, które z pewnością nie znajdą się u wielu graczy w trakcie ich rozgrywki. Pomimo tego Ghost Recon Breakpoint prezentuje się zacnie i z bardzo dobrym sprzętem do grania będziemy mogli cieszyć się absolutnie przepiękną, choć nieco ubłoconą... ;)
 
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint zadebiutuje 4 października 2019 roku na PC, PS4 i XB1Na komputerach grę będzie można wypożyczyć w ramach abonamentu Uplay+.
 
 

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2019-05-11 22:03:43

Jakoś nie przekonują mnie tego typu motywy ale kto wie może kiedyś spróbuje i zmienie zdanie.

Reklama
Reklama