dodano: 2019-07-16 07:05:04
PCPS4PS4 PROPS5STR

Ubisoft i HitRecord zostały skrytykowane za akcję związaną z WD Legion

Autor: AnoX
Ubisoft i HitRecord zostały skrytykowane za akcję związaną z WD Legion
23°
0

Ubisoft i HitRecord zaprosiły wcześniej graczy do współpracy przy Watch Dogs Legion przy tworzeniu muzyki. Taki model skrytykowali eksperci branżowi.
 
Niedawno wspomniane firmy ogłosiły, że chcą zaangażować graczy i zaoferować im wyjątkową okazję do stworzenia utworu, który być może trafi do gry. W zamian wybrane osoby otrzymałyby 2000 dolarów za piosenkę.
 
Rynek muzyczny gdy się o tym jednak dowiedział mocno skrytykował francuskiego giganta oraz wytwórnię muzyczną należącą do aktora Josepha Gordona Levitta. W sieci największe autorytety z tego rynku zdecydowały się mocno "przejechać" po tych pomysłach.  
 
Laboratoria Steam i interaktywny doradca zmienią postrzeganie sklepu?
 
10 utworów to względnie duże pole oraz szansa, jednakże wspomniana wycena całej pracy została skrytykowana. Pojawiły się głosy dotyczące wykorzystywania zaangażowania oraz znacznego wyłudzenia wartości pracy. Mike Bithell, Danny Baranowski, Ryan Ike czy James Sweatman zabrali zdanie
 
Pozornie atrakcyjny pomysł dla graczy okazał się niestety niemiłą niespodzianką, która jakby nie patrzeć dość mocno może ich uderzyć, gdy uświadomią sobie jak może mniej więcej prezentować się sytuacja rynkowa wraz z cenami.
 
Watch Dogs Legion ukaże się 6 marca 2020 roku na komputery osobiste (w tym Uplay+), PlayStation 4 oraz Xbox One.
 

źródło: usgamer.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama